Jandarma memur alım sonuçları açıklanacak mı? Mülakatlar ne zaman yapılacak?

Jandarma Genel Komutan'lığının 222 sivil memur alımının sonuçları merakla bekleniyor. Binlerce adayın takip ettiği sivil memur alımları için başvurular 7-28 Kasım tarihlerinde jandarma.gov.tr adresinden başvurular yapılmıştı.

Jandarma memur alım sonuçları açıklanacak mı? Mülakatlar ne zaman yapılacak?

Jandarma Genel Komutan'lığının 222 sivil memur alımının sonuçları merakla bekleniyor. Binlerce adayın takip ettiği sivil memur alımları için başvurular 7-28 Kasım tarihlerinde jandarma.gov.tr adresinden başvurular yapılmıştı. Resmi internet sitesinden yapılan duyuruda sonuç tarihine de yer verilmişti ancak sonuçların belirtilen tarihte açıklanmaması kafalarda soru işareti bıraktı. Peki, Jandarma sivil memur alımı sonuçları ne zaman açıklanacak? Mülakatlar ne zaman yapılacak?

Jandarma sivil memur alımı başvuru sonuçları, kılavuzda yer alan tarihin gelmesiyle birlikte araştırılmaya başlandı. Toplam 222 personelin istihdamına dair neticelerin erişime açılacağı Jandarma sivil memur alımı sonuçları, kurumun resmi internet sitesi üzerinden yayınlanacak. Peki, Jandarma sivil memur alımı başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte, konuyla ilgili bazı bilgiler

JANDARMA SİVİL MEMUR ALIMI SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

Jandarma sivil memur alımı başvuru kılavuzunda yer alan bilgilere göre başvuru sonuçları ile başvurusu kabul edilen ve kontenjana girerek değerlendirmeye tâbi tutulacak adayların isim listesi, sınav günleri ve saatleri, 11 ARALIK 2017 tarihinde resmi internet adresinden duyurulacaktı ancak sonuçlarla ilgili henüz bir duyurumu yayımlanmadı. Adaylar, https://vatandas.jandarma.gov.tr/ adresi üzerinden sonuçları takip edebilirler.

MÜLAKATLAR NE ZAMAN YAPILACAK?

Uygulamalı Meslek Bilgisi Sınavı ve/veya Mülakat Tarihleri ve Yeri 02-12 OCAK 2018 tarihleri arasında, internette açıklanan tarih ve saatlerde, Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisinde (Beytepe/ANKARA) (Konya Yolu Gölbaşı İstikametine Devam Edilerek İncek Ahlatlıbel Yol Ayrımından Dönülecektir.) yapılacaktır.

Uygulamalı meslek bilgisi sınavı ve/veya mülakatlar 02-12 OCAK 2018 tarihlerinde, Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi (Beytepe/ANKARA) adresinde saat 08.30'da başlayacaktır. Adaylar, kimlik ve başvuru belgelerinin kontrollerinin yapılıp, sınav yerlerine alınabilmeleri için bildirilen tarih ve sınav merkezinde en geç saat 08.00'da hazır bulunacaktır.

Başvuru sonuçları ile başvurusu kabul edilen ve kontenjana girerek değerlendirmeye tâbi tutulacak adayların isim listesi ve sınav günleri en geç 11 ARALIK 2017 tarihinde www.jandarma.gov.tr internet adresinden tebliğ niteliğinde duyurulacak ve ayrıca yazı, posta, telefon v.b. herhangi başka bir usulde bildirilmeyecektir. Adayların, kendileri için belirlenen tarihler/saatler dışında uygulamalı meslek bilgisi sınavı ve/veya mülakata tâbi tutulmaları mümkün değildir.

jandarma genel komutanlığı sivil memur alımı sonuçları 222 sivil memur sonuçları ne zaman açıklanacak memur alım sonuçları mülakat ne zaman
Haberi Yorumla
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
"Kayısı ihracatçılarının reeskont kredilerinin arttırılmasını talep ettik"
Büyükşehir Başkanlığı İçin 9’u Partili 10 Aday
Büyükşehir Başkanlığı İçin 9’u Partili 10 Aday