Tüfenkci, Toplum Gönüllüleri Birliği Derneği’ni Ziyaret Etti

Şehrin bileşenlerinin ortak akılla hareket etmesinin, şehrin kalkınması ve gelişmesi için önemli olduğunu vurgulayan Tüfenkci, AK Parti olarak özellikle Türkiye’nin büyümesine ve gelişmesine katkı veren Türkiye’yi bir adım öne götürecek her çalışmayı önem

MALATYA - 2018-09-06 11:05:32

Tüfenkci, Toplum Gönüllüleri Birliği Derneği’ni Ziyaret Etti

Tüfenkci, sivil toplum örgütlerinin karınca kararınca bulunduğu ortamlarda Türkiye’yi ileriye götürecek çalışmalara katkı vermeye çalıştığını kaydederek, “Bunun için de her bir arkadaşıma ayrı ayrı teşekkür ediyorum” dedi.

Türkiye’nin zor zamanlardan geçtiğine dikkati çeken Tüfenkci, şöyle devam etti:
“Gerek ekonomik anlamda gerek terörle mücadele anlamında gerekse dış konjonktürün Türkiye’yi sıkıştırma ve Ortadoğu da dahil olmak üzere saf dışı bırakma noktasında bir takım oyunların oynandığı bir dönem içerisinden geçiyoruz. Ama ben inanıyorum ki milletimiz Türkiye’deki ve dünyadaki gelişmeleri yakinen takip ediyor ve dolayısıyla da oynanan ve oynanmaya çalışılan oyunları dikkatlice izliyor. Bu anlamıyla birlik ve beraberliğimizi koruduğumuz sürece bunların da üstesinden Allah’ın izniyle geliriz.
Türk milleti ferasetli, büyük ve necip bir millet. Nasıl Kurtuluş Savaşından, Çanakkale’den başarıyla çıkmışsak, 15 Temmuz’daki badireleri atlatmışsak inşallah bunları da hep beraber atlatırız.”

Tüfenkci, yerel seçimlerde Malatya’nın büyümesine ve topyekûn hareket etmesine vesile olacak insanların iş başına gelmesi temennisinde bulunarak, “Malatya yakalayacağı enerji ve sinerjiyle inşallah, Türkiye’de rekabet düzeyi en yüksek iller arasında yer alır. Bugüne kadar özellikle Malatya’nın organize sanayide yakalamış olduğu başarı, 6. Bölge teşviklerinden faydalanması, küçük sanayinin il dışına taşınması noktasındaki pilot projede yer alması, İkinci Üniversite ve Onkoloji Hastanesi akabinde sağlık anlamında kendi kendine yeter bir il olması önemli gelişmelerdi. Bu anlamıyla belediyelerin yaptığı ve yapacağı hizmetlerle bir bütün halinde Malatya farklı bir noktaya gelecektir. Bunda da sizlerin gayreti ve emeği olacağına inancım tam” diye konuştu.

Bülten

Haberi Yorumla
Kayısı Fiyatlarında Artış Bekleniyor

Kayısı Fiyatlarında Artış Bekleniyor

15:41 - MALATYA

Yeni Nesil Kirpik: YUMİ LASHES

Yeni Nesil Kirpik: YUMİ LASHES

15:04 - GÜZELLİK

Çiftçiye Pire Uyarısı

Çiftçiye Pire Uyarısı

14:51 - MALATYA

Su ve Kanalizasyon Arızalarının Ücreti Artık Vatandaştan Alınmayacak

Su ve Kanalizasyon Arızalarının Ücreti Artık Vatandaştan Alınmayacak

18:33 - MALATYA

Malatya Kayısısında Rekolte Beklentisi

Malatya Kayısısında Rekolte Beklentisi

13:35 - MALATYA

MALATYA'NIN GÜNCEL HABER SİTESİ

Google+

sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi tranzon sex shop trabzon erotik shop sex shop trabzon rize sex shop sex shop rize rize erotik shop artvin sex shop sex shop artvin artvin sex shop gümüşhane sex shop gümüşhane erotik shop sex shop gümüşhane sex shop gümüşhane samsun sex shop sex shop samsun giresun sex shop sex shop giresun sex shop ordu ordu sex shop ordu erotik shop sex shop ordu