DOLAR 0,0000
EURO 0,0000
STERLIN 0,0000
ALTIN 000,00
BİST 00.000
Künye

İMTİYAZ SAHİBİ

Newstanitim

(vsagdic@gmail.com)

"EN GEÇ 10 DAKİKA İÇERİSİNDE DÖNÜŞ SAĞLIYORUZ"

YAZILIM

PHP 

Gazi Soft V6 Full / Lisanslıdır.

BARINDIRMA

  

BASIN BÜLTENLERİ

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri
aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz.
akypromo@gmail.com

Sitede yayımlanan Köşe Yazıları ve Yorumların sorumluluğu yazarlarına aittir.
malatyahaberleri.net yazıların sorumluluğunu almaz.

Gizlilik Politikası / Privacy Policy

© Copyrigth 2015 malatyahaberleri.net tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları hak sahiplerine aittir.malatyahaberleri.net sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır.

Bunlar malatyahaberleri.net’in yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

Privacy Policy

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the malatyahaberleri.net. However, sometimes the malatyahaberleri.net uses third parties to process your information. malatyahaberleri.net requires these third parties to comply strictly with its instructions and the malatyahaberleri.net requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the malatyahaberleri.net we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the malatyahaberleri.net and its services. When you use malatyahaberleri.net online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the malatyahaberleri.net cookies section of our full Privacy Policy.

YASAL BİLDİRİMLER İÇİN

Firmamıza ait olan www.malatyahaberleri.net’in yayınlarında, hukuka, yasaya, telif haklarınıza ve kişilik haklarınıza saygılı bir biçimde yayın yapmayı amaç edinmiş olup, 5651 sayılı yasa gereği “içerik sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. Bu sebepten yayın organları tarafından yayınlanan haberleri okurlarımıza aktarmaya çalışmakta olduğumuzdan hukuka aykırı görülen içerikleri kontrol etme yükümlülüğümüz yoktur. Sitemiz “uyar ve kaldır” prensibi ile işlem yaptığından, herhangi bir haber ile kişiliğinize, şirketinize, telif haklarınıza, eserlerinize veya yasal haklarınızın çiğnendiğini düşünen hak sahipleri akypromo@gmail.com üzerinden bize ulaşabilirler. Talep ve şikayetler avukatımız tarafından incelenecek ve ihlal olması durumunda gerekli içerikler kaldırılacaktır

NAMAZ VAKİTLERİ

GÜNÜN KARİKATÜRÜ
Trendyol Kurucusu ve CEO’su Demet Mutlu: “Daha fazla kadının dijital ekonomide var olmasını sağlayacağız”
ARŞİV ARAMA

betturkeygiris.org- tipobet365-yatak Odaları- 1xbet-betnano giriş - betnano giriş-kripto