TEKNOLOJİ
Giriş Tarihi : 11-07-2019 22:50   Güncelleme : 11-07-2019 22:50

Profesyonel Acer Servis Hizmetleri

Profesyonel Acer Servis Hizmetleri

Profesyonel Acer Servis Hizmetleri

 

Dünyanın en büyük teknoloji markalarından birisi olarak nitelendirilen Acer, en dayanıklı ve en uzun ömürlü laptop markalarından birisi olarak gösteriliyor. Kullanıcı sayısı oldukça fazla olan Acer marka cihazları her ne kadar uzun ömürlü ve garantili cihazlar da olsa, kullanıcı kaynaklı sebepli bazı hatalardan dolayı zaman içerisinde arıza verebiliyor. Eğer sizler de arızalanan Acer marka laptop, netbook ve notebook cihazlarınızın yeniden aynı performans ile çalışmasını sağlamak istiyorsanız, Acer yetkili servis şirketi sizin için güzel bir tercih olacaktır.

Acer Servis Türkiye Şirketi

Acer Türkiye Servisi işinde oldukça dinamik ve uzman personeller ile çalışan bir şirket olmakla birlikte, arızalı laptop ve diğer cihazlarınız için en etkili çözüm önerilerini getiriyor. Faaliyet hayatına başladığı günden bugüne her zaman müşterilerinin sorunlarına en kısa sürede müdahale edebilmeye yönelik çalışmalar gerçekleştiren Acer Türkiye servis şirketi, tamamen müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet odaklı hizmet veriyor.

Acer Servis Türkiye Hizmetleri

Acer Servis Türkiye, kurumsal kalitede hizmet sunan ve Acer marka cihazların onarım ve bakım gibi işlemlerini yerine getiren bir firmadır. Notebook, netbook ve laptop tamiratı ve bakımının yapılmasının yanı sıra Acer marka cihazlar için yedek parça temini hizmeti sunan firma, sektörün en yetkili ve en profesyonel Acer servis şirketlerinden birisidir. Öte yandan orjinal parça değişimi gibi konularda da bir hayli deneyim sahibi olan Acer Servisi, müşterilerinin cihazlarının yeniden eski performansına kavuşmasını sağlamak kalmıyor aynı zamanda rutin cihaz bakımlarını da gerçekleştiriyor.

Acer Servis Türkiye Çalışma Saatleri

Acer marka cihazlarınız için her biri konusunda dinamik ve genç çalışan kadrosu ile birlikte hafta içi her gün hizmet sunan Acer Servis Türkiye'nin çalışma saatleri 09:00 / 19:00 saatleri arasındadır. Aynı zamanda bu yetkili servis, diğer servis firmalarının aksine cumartesi günleri de 09:00 ile 18:00 saatleri arasında hizmet veriyor. Sizler de Acer marka cihazlarınızın tamiri, onarımı ya da bakımı için randevu almak istiyorsanız, 7/24 arayabileceğiniz iletişim numaralarından Acer laptop servis şirketini arayabilir, arıza kaydı oluşturabilirsiniz.