Beylikdüzü Arçelik Servisleri

Beylikdüzü Arçelik Servisleri
Bu içerik 455 kez okundu.

Beyaz eşya ve elektronik cihaz üreticilerinden olan Arçelik günden güne büyümeye devam ediyor. Kaliteli ve teknolojik ürünleriyle geniş bir servis ağı ve satış merkezleriyle, dünyanın ve Türkiye’nin önde gelen firmalarından olan şirket müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır.

Elektronik cihazlarında ve beyaz eşyalarında kalite ve sağlamlığa önem veren Arçelik şirketi bu cihazları garantili olarak satıyor. Elektronik, elektrikli ve beyaz eşya üretimlerinde donanım ve güvenilirlik bakımından sağlam bir yapıya sahiptir. https://www.teknicservis.com/servis/istanbul-beylikduzu-arcelik-servisleri/ Uzun süreli kullanıma bağlı olarak ya da elektrik akımı, düşme, yanlış kullanım gibi mekanik ve teknik arızalar verebilen bu cihazlara,  usta ekipler tarafından orijinal yedek parçalar kullanılarak İstanbul Beylikdüzü Arçelik servislerinde tamir ve bakım işleri yapılmaktadır.

Arçelik marka ürünlerde her hangi bir arıza ve bakım durumlarında en hızlı şekilde verilen adrese ulaşarak bakım ve tamir işlerinizi yapan İstanbul Arçelik teknik servisleri iş yerinden ya da gezici servis araçlarıyla kesintisiz hizmet verirler. Teknicservis.com ailesi olarak tüm ülkede olduğu gibi İstanbul genelinde de Arçelik servislerinin adres,yer ve telefon numaralarına erişim hizmeti veriyoruz,

Arçelik Beylikdüzü servisleri tamir hizmetlerinin yanı sıra klima, kombi gibi yıllık bakım gerektiren cihazların periyodik bakımlarını da itina ile yaparlar. Garantili ve garanti süresi bitmiş tüm cihazlarınızın arıza ve bakımları için Beylikdüzü Arçelik yetkili servislerini arayabilirsiniz.

 

Haberi Yorumla
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Malatya'dan İdlib'e 4 tır insani yardım malzemesi gönderildi
Malatya'dan İdlib'e 4 tır insani yardım malzemesi gönderildi
Otomobildeki uyuşturucuyu
Otomobildeki uyuşturucuyu "Nina" buldu