GÜNDEM
Giriş Tarihi : 17-07-2019 19:53   Güncelleme : 17-07-2019 19:53

Beyaz Eşyalarda Tasarruf Etmenin Yolları

Beyaz Eşyalarda Tasarruf Etmenin Yolları

Beyaz Eşyalarda Tasarruf Etmenin Yolları

 

 

Tasarruf etme olanağı sunan ürün gruplarıyla doğanın son yıllarda yaşadığı değişikliğe çözüm arayışları gerçekleştiren Arçelik, elektrik ve su kullanımını azalttığı gibi konforu da kullanıcılarına bir ayrıcalık olarak sunmaya devam etmektedir.

 

Arçelik marka beyaz eşya cihazlarının her türlü arıza, bakım, onarım ve teknik servis takibini gerçekleştiren kuruluşumuz yirmi yıldır başarılı bir şekilde hizmetlerini gerçekleştirmektedir. Kuruluşumuz, üstün hizmet kalitesini ilimiz genelinde bütün şubeleri ile her bölgede sürdürmekte, kurumsal firma anlayışı ile çalışmalarında ilkelerini sürekli hayata geçirmektedir. Firmamız, öncelikli ilkemiz her zaman için müşteri memnuniyeti üzerine detaylı çalışmalar gerçekleştirmek olmuştur.

 

İstanbul genelinde hizmetlerini yirmi dört saat devam ettiren şubelerimiz, bugün yüksek teknik donanım ve kalifiye personelleri ile dünya kalitesinde garantili bir şekilde faaliyetlerini yürütmektedir. Firmamız ilkelerine bağlı olarak hareket eden şubelerimiz en kaliteli ve en sağlıklı hizmet için yüksek performans çerçevesinde çalışmalarına devam etmektedirler. Başarılı çalışmalarını bugünde geçmişte olduğu gibi sürdüren , müşteri taleplerinin yerine getirilmesi konusunda standart üstü bir yaklaşımla hizmetlerini sürdürmektedir. Şubemiz, dünya kalitesinde çalışmalarını her fırsatta yerine getirirken, sürekli kendini yenilemektedir.

 

Yüksek kalite hizmet anlayışını, dünya standartlarında hizmet anlayışı ile entegre edebilen ve müşteri memnuniyeti ilkemizi sürekli yaşanabilir kılmak için araştırma çalışmaları ile düzeyli bir firma anlayışını egemen kılan , günümüz müşteri talepleri konusunda titiz bir uygulama sergilemektedir. Üsküdar bölge sakinlerinden devamlı olarak beğeni toplayan servisimiz, yaşam standartlarının sürekliliği için günün yirmi dört saati hizmetlerini aksatmadan yerine getirmektedir.

 

Başarılı sonuçlara imza atarak, müşteri istekleri konusunda profesyonel bir duruş sergileyen , kurumsal yapımız altında disiplinli ve titiz bir çalışma meydana getirmektedir. Şubemiz, nitelikli hizmet ayrıcalığını her çalışmasında bölge sakinlerine aksettirmekte, başarılarına her geçen gün yenilerini ilave etmektedir.

 

Gezici Teknik Servis uygulamamız ile de farklı bir hizmet sunumu yakalayan firmamıza yirmi dört saat boyunca Çağrı Merkezimiz aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Beyaz eşya arızalarınızın giderilmesi konusunda firmamız size en yakın şubesini en hızlı şekilde yönlendirecek, sorunlarını hemen çözecektir.