Sigortalı Taşımacılık Hizmeti

Sigortalı Taşımacılık Hizmeti

Sigortalı Taşımacılık Hizmeti
Bu içerik 272 kez okundu.

 

Lojistik sektöründe hizmet verdiği süre boyunca güvenliği ön planda tutması ile ön plana çıkan firma yetkilileri işlem öncesi müşterilerine işin nasıl yapılacağını taslaklar ile gösteriyorlar. Bu şekilde müşterilerinin güvenlerini kazanan firma yetkilileri isteyenler ile de 100.000 TL değerindeki sigorta poliçesini paylaşıyorlar. Personellerine olan güveni tam olmasına rağmen firma yetkilileri bu uygulamaları ile müşterileri kendilerini daha rahat hissetmelerini sağlıyorlar. Şehirlerarası evden eve nakliyat işi yapmak için gerekli olan tüm belgelere sahip olan firma belgelerini de web adresinde paylaşıyor.

Nakliyat İşlemi Nasıl Yapılıyor?

İşlemlerini aşamalı olarak gerçekleştiren firma öncelikle kendisine ulaşan şehirlerarası nakliyat talebi sırasında aldığı adrese inceleme ekibi gönderiyor. Taşıma talebinde bulunan tarihte de bu ekipten alınan bilgiler ile uygun ekipman ve araç desteği ile taşıma ekibi adrese ulaşıyorlar. Eşyaların cins ve türüne göre paketleme ve ambalajlama işlemlerinde sonra ise eşyalar araca yüklenerek gideceği adrese doğru yola çıkılır. Eşyalar başka şehirde bulunan adrese ulaştığından ise firma personelleri taşıma ve montaj işlemleri sonrası adresten ayrılıyorlar.

Nakliyat İşi Fiyatları

Müşterilerinden gelen fiyat sorularına firma yetkilileri bazı bilgileri aldıktan sonra net cevap veriyorlar. Çünkü firmada şehirler arası ev taşıma fiyatları hava, kara, deniz ve demir yolu seçeneklerinden hangisinin kullanılmak istendiğine göre değişiyor. Ayrıca firmada eşya sayısı ve asansör kullanımı da taşıma fiyatlarını etkiliyor. Tüm etkililere rağmen firma yetkilileri müşterilerine lojistik sektöründe en uygun fiyatları sunuyorlar.

Haberi Yorumla
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Aşıklık geleneği
Aşıklık geleneği "dudakdeğmez"i yaşatıyorlar
Milletvekili Fendoğlu'ndan MGC'ye ziyaret
Milletvekili Fendoğlu'ndan MGC'ye ziyaret