Eğlencenin En Yeni Hali

Eğlencenin En Yeni Hali

Eğlencenin En Yeni Hali

 

Hem Batum hem de Tiflis sınırları içinde eğlenmek isteyenler için oldukça fazla seçenek olmasına karşılık Playland markası olarak seçenekleri zorlamak için çabalıyorlar. Bunun için de Tiflis eğlence merkezi (Tbilisi kids Amusement park) olarak anılmak istiyorlar. Yeni alışveriş mağazalarında kendilerine geniş alanlar alıyorlar. Geniş alanları da birbirinden farklı ve eğlenceli çocuk oyunları ile dizayn ediyorlar. Alışveriş mağazalarının içinde olmasından dolayı hem aileler hem de çocuklar için tercih sebebi oluyorlar. Oyunlar sırasında verilen bonuslar ile çocukların oyunlardan daha uzun süre yararlanmasını sağlıyorlar.

Oyun Alanlarının Başarısı

Batum'da da bulunan diğer markaları için başarılı sonuçlar almaya devam ediyorlar. Batum'da ise Batum eğlence merkezi (tbilisi kids Amusement Park) olmak için çaba sarf ediyorlar. Sabah 10:00 ile gece 22:00 arasında tüm müşterilerine güler yüzlü ve yardımsever şekilde hizmet veriyorlar. Oyun alanlarında 65 oyun makinesi bulunuyor. Makineler ve kullanılan alanları düzenli şekilde temizletiyorlar. Bundan dolayı güven içinde çocuklarınızın oyun oynamasına imkan tanıyorlar.

Batum ve Tiflis

Batum'da yapılan şeyler listesinde kendilerine en yeniler alanında yer arıyorlar. Oyunların arasına eklenen trambolin alanları ve çocuk parkları ile de eğlenceyi sınırsız hale getirmeyi istiyorlar. Tiflis'te yapılan şeyler (Tbilisi family Amusement park) konusunda da aynı şekilde ilk sıralarda yer alıyorlar. Müşterilerine karşı anlayışlı ve uzun vadede çalışma talepleri olmasından dolayı dost canlısı şekilde davranıyorlar. Eğlenceyi en geniş alanlara taşıyarak fark yaratmak için farklılık oluşturuyorlar.

Tüm Diller İçin :

http://www.metroplayland.ge/ge/playland-tbilisi/rit-davkavde-tbilisshi-tbilisi-playland

http://www.metroplayland.ge/ru/playland-tbilisi/chem-zaniatsia-v-tbilisi-playland-tbilisi

http://www.metroplayland.ge/ge/playland-batumi/rit-davkavde-batumshi-batumi-playland

http://www.metroplayland.ge/ru/playland-batumi/chem-zaniatsia-v-batumi-playland-batumi

 

Haberi Yorumla
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Malatya'da yağmur
Malatya'da yağmur
Malatya'da baca yangını
Malatya'da baca yangını