Güvenli Biletin Adresi

Güvenli Biletin Adresi

Güvenli Biletin Adresi
Bu içerik 302 kez okundu.

 

Yavru vatan Kıbrıs’ı gezmek veya tatil için Kıbrıs’a gitmek isteyenler için güvenli bir şekilde Mersin Kıbrıs bileti satışı yapan sitemiz Mersin ve Taşucu çıkışlı feribot seferleri ve bilet işlemleri için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Yıl boyunca düzenlenen Mersin Kıbrıs feribot seferlerine ait tüm biletleri tek yön ve gidiş dönüş olarak bulabilir ve dilediğiniz sefere ait bileti güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz. Türkiye’nin en güvenilir bilet satış sitelerinden biri olarak sizlere güvenli ve ekonomik Kıbrıs bileti satışı yapıyoruz.

 

Kıbrıs’a feribot ile seyahat etmek isteyenlerin tüm feribot saatlerine ulaşabilecekleri, dilediklerinde bilet satın alma işlemi gerçekleştirebilecekleri bir site olarak Mersin, Taşucu, Girne, Gazimagosa limanları çıkışlı tüm seferlere ve seferler ile ilgili tüm bilgilere ulaşmalarını sağlıyoruz. Kıbrıs feribot bileti alarak deniz yolu ulaşımının tadını çıkarabilir, Kıbrıs’a feribot il eğitme deneyimini yaşayabilir ve en önemlisi indirimli bilet kampanyalarından yararlanarak çok ekonomik bir yolculuğa imza atabilirsiniz.

 

Feribot Seferleri

Mersin Kıbrıs feribot seferleri içinde arabalı feribot seferleri de düzenlenmektedir. Seyahat etmeden önce Kıbrıs bilet satışı yaptığımız sitemizde yer alan Mersin Kıbrıs feribot seferlerine ve arabalı feribot seferlerine ait sefer ve saat bilgilerine ulaşabilir, arabalı feribotlar için indirimli bilet imkanından yararlanabilirsiniz. Mersin’den, Taşucu’ndan kalkan ve Girne ile Gazimagosa limanlarına ulaşan feribot seferleri için ideal günler için bilet satın alma işlemi yapabilirsiniz.

 

Mersin Kıbrıs feribot seferleri kış aylarında hava muhalefeti nedeni ile iptal edilebiliyor, ertelenebiliyor veya rötar yapabiliyor. Bu nedenle Kıbrıs bileti almadan önce sitemizden Mersin Kıbrıs feribot seferleri ile ilgili son dakika gelişmelerini takip edebilir, iptal edilen veya ertelenen seferleri takip edebilir, iade yapılan biletler için satın alma işlemi yapabilirsiniz.

 

Haberi Yorumla
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Malatya halkı geceyi sokakta geçiriyor
Malatya halkı geceyi sokakta geçiriyor
Malatya'nın Pütürge ilçesi Kaymakamı Recep Aydın:
Malatya'nın Pütürge ilçesi Kaymakamı Recep Aydın: "Pütürge ilçe merkezinde 2 bina yıkıldı, can kaybı yok, 3-4 yaralı var."