TÜRKİYE
Giriş Tarihi : 27-08-2019 20:52   Güncelleme : 27-08-2019 20:52

DMG Transport

DMG lojistik adı ile kurulmuş olan ve hem kara yolu hem de deniz yolu taşımacılığı hizmetini sunan firma, Afrika nakliye şirketleri arasında öncü bir konumdadır.

DMG Transport

 

DMG lojistik adı ile kurulmuş olan ve hem kara yolu hem de deniz yolu taşımacılığı hizmetini sunan firma, şirketleri arasında öncü bir konumdadır. Uluslararası alanda hem deniz yolu hem de kara yolu taşımacılık hizmetlerini müşterilerine sunan firma, dağıtım işlemlerini çağdaş bir anlayış ile tüm dünya ülkelerinde göstermektedir. Türkiye başta olmak üzere birçok ülkede firmanın acentesi bulunur.

Hizmetler

Firmanın uluslararası alanda sunduğu lojistik hizmetler çok çeşitli olmakla beraber, taşımacılık alanında özgün ve çağdaş bir hizmet anlayışına da sahiptir. hizmetlerinin yanı sıra; kara yolu taşımacılığı, hava yolu taşımacılığı, deniz yolu taşımacılığı, demir yolu taşımacılığı, ağır yük taşımacılığı ve proje taşımacılığı gibi hizmetler de firma tarafından sunulur. Firmanın bünyesinde güvenilir ve kaliteli bir hizmet alımı söz konusu olur.

Hizmet Avantajları

DMG Transport firmasının müşterilerine sunduğu hizmetler lojistik bakımından birçok avantajı da beraberinde getirir. Taşımacılık sektörünün önde gelen lider firmalarından bir tanesi olan DMG Transport, vb. hizmet seçenekleri ile dünya çapında bir transfer alanı sağlar. Türkiye'nin ve dünyanın önde gelen firmalarından bir tanesi olmayı başaran lojistik firmasının sunduğu hizmetler, garanti kapsamında müşterilere sunulur. Siz de taşımacılık hizmetleriniz için firma ile iletişime geçebilir, hizmet hakkında daha detaylı bilgi alabilmek için www.dmgtransport.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.