SPOR
Giriş Tarihi : 10-09-2019 22:14   Güncelleme : 10-09-2019 22:14

Bedava İnternet

Bedava İnternet

Bedava İnternet

 

Mobil telefon kullanımı, internet ağları ve kablosuz bağlantı şekilleri teknolojinin hayatımıza getirdiği yenilikler olarak karşımıza çıkıyor. Durumun böyle olması, bu teknoloji kuruluşlarının düzenlemiş olduğu kampanyalardan yararlanma isteğini ortaya çıkarıyor. İnternet gezintimizde rastladığımız E-turkcell.com/74/Bimcell-tl-yukle.html linki, bedava internet ve TL kampanyaları hakkındaki tüm yenilikleri sunuyor. Sitede Turkcell bedava internet, TL yükleme, hediye dakika, fatura sorgulama ve konularının tüm detayı sunuluyor. Operatörünüzün size sunduğu imkanlar hakkında bilgi almak için siteyi inceleyiniz.

Bedava Dakika

Her operatörün kendine özgü kuralları bulunduğu gibi, kendine özel de kampanya ve promosyonları bulunuyor. Siteye girerek, Turkcell kampanya ve promosyonları hakkında bilgi edinebilirsiniz. Bim kontör kart, Bimcell otomatik yükleme ve konularında gerçekleşen güncel bilgilere siteden ulaşabilirsiniz. İletişim alanında gerçekleşen yenilikler tüm kullanıcıları ilgilendiren konular alanına giriyor. Siteden iletişimle ilgili tüm yenilikleri öğrenebilir ve uygulayabilirsiniz.

Operatörlerin Kampanyaları

Bimcell, Türkcell ve operatörlerin yapmış olduğu promosyon ve bedava haklar konusundaki tüm bilgileri sitede bulabilirsiniz. Türkcell fatura sorgulama, bedava TL, bedava internet, bedava dakika ve iletişimde çığır açan gelişmeler için siteyi inceleyebilirsiniz. Fatura ödeme, fatura görüntüleme gibi işlemler için siteden destek alabilirsiniz. Siteden Turkcell'e dair merak ettiğiniz konular hakkında bilgi alabilir, faturasız hatta verilen haklarla ilgili bilgileri edinebilirsiniz. Bimcell'e kredi kartıyla nasıl TL yüklenir ve daha onlarca konu hakkında siteden bilgi alabilirsiniz.