EKONOMİ
Giriş Tarihi : 09-10-2019 13:37   Güncelleme : 09-10-2019 13:37

Yamaç Sanayi Tekerlekleri

Yamaç Sanayi Tekerlekleri

Yamaç Sanayi Tekerlekleri

 

1954 yılında sanayi tipi teker imalatıyla faaliyetlerine başlayan , kurulduğu yıllardan beri sanayi ve mobilyalar için teker üretimini sürdürerek kesintisiz olarak günümüze taşımıştır. Sadece üretimini yaptığı tekerlek portföyü değil, sektöründeki güçlü markaların ürünlerini de tedarik ederek konusunda tam bir çözüm ortağı haline gelmiştir.

Yamaç Teker, müşteri memnuniyetini her şeyden önde tutarak prestijli, vizyon sahibi ve üstlendiği misyonun bilincinde bir marka olarak sektörde saygın bir konuma gelmeyi başarmıştır. Teknolojik gelişmeleri üretim süreçlerine uygulayarak çağı yakalamış ve sektöre öncülük etmiştir. Bune örnek olarak 2002 yılında sektöründe Belgesini alan ilk firma olmuştur.

Faaliyet göstermekte olduğu sektörde, yasal mevzuatlara ve uygulanabilir şartlara tam uyum içinde, düşük maliyetler ile yüksek ve hep aynı kalitede ürün sunma anlayışını benimseyerek, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı misyon edinmiştir.

Müşterilerine sunduğu hizmetlerde düşük termin süresi ve belirlenen terminlere uyma oranı en çok öne çıktığı özelliklerdendir. Uzun süredir sektörde olmanın verdiği deneyimle ürünler hakkında müşterilerine en doğru ve detaylı teknik bilgiyi sunmaktadır. Üretim sürecinde yaptığı yenilik ve iyileştirmelerle sürekli yeni ve güncel kalmayı kalite politikası olarak kabul etmiş ve bunu bütün tüm personellerine uygulatan bir hizmet anlayışını benimsemiştir.