SAĞLIK
Giriş Tarihi : 23-10-2019 12:00   Güncelleme : 23-10-2019 12:00

Temizlik Ürünlerine Yeni Bomba

Temizlik Ürünlerine Yeni Bomba

Temizlik Ürünlerine Yeni Bomba

 

Ev hanımlarının nedense sürekli temizlik ürünü değiştirdiklerini hepimiz bilmekteyiz. Bunun sebebi istedikleri ürünlerden istedikleri performansları alamamış olmalarıdır. Bunu duyan Crimagetr hemen Ev hanımlarının hayali olan ürününü geliştirmiştir. Bu ürünleri geliştiren bu sektörde oldukça iyi yerlere gelmiştir. Ayrıca bütün ürünleri bitkisel olup kimyasal içerik içermemektedir.

Bu yüzden birçok insanın ilgisini çekmiştir. Bu sayede oluşturduğu kitleden çok güzel geri dönüşler almıştır. Ürünlerin etkisini görenler doğru ürünü aldıklarını ve fiyat avantajları sayesinde gerçekten yanılmadıklarını anlarlar. Son dönemde üstüne çok düşülen bu ürün için firma bayilikte vermektedir. Peki, ürünün etkili olduğunu anlattık ama bu ürünün özellikleri nelerdir? Gelin bunu birlikte alt başlıkta inceleyelim.

Crimage Çok Amaçlı Leke Sökücü Sprey Özellikleri

 • Patentli ürün
 • %100 yerli bir üretimdir.
 • Tamamen bitkiseldir.
 • Yüzeye zarar vermez.
 • Diğer temizleyicilere göre 5 kat daha fazla etkili bir yönteme sahiptir.
 • Hızlı ve etkili çözüm sunar.

 

Bu belirttiğimiz maddeler ile birçok insanı kendine çekmeyi başarmıştır.

Özel formülü ile kullanımı çok kolay olup güçlü bir leke çözücüdür. Kireç, küf, pas, su ve duvar lekeleri birçok lekeyi kolayca sökebilir. Fazla efor harcamadan temizlik yapabilirsiniz çünkü fazla güç gerektirmez, ovalama gerektirmez ve bunun gibi şeyleri gerektirmez. Sadece lekenin üzerine sıkarsınız ve çözülmesini beklersiniz.

Patentli bir formülü olduğu için güvenilirdir. Yüzeye asla zarar vermez. Halı temizlerken ise uzaktan püskürtünüz ve lekenin çıkmasını bekleyiniz dilerseniz fırçalayabilirsiniz. Bu ürünü daha fazla yerde kullanabilirsiniz. Mesela yatak odası, cam temizliği, oturma odası, mutfak ve mutfak dolabı, balkon, dış mekan, araba, garaj ve tuvalet banyo gibi bütün alanlarda kullanabilirsiniz.

Hangi Alanlarda Kullanılır?

Sizlere bu ürünün hangi alanlarda kullanıldığını şu şekilde sıraladık;

 • Çamaşır makinesinde deterjan veya yumuşatıcı olarak kullanabilirsiniz.
 • Kumaş, koltuk, tişört, gömlek ve bunun gibi bütün yağları söker.
 • Paslı yüzeylerde 20 dakikada bekletildiğinde pası tamamen siler atar.
 • İnsanların büyük problemi olan kahve lekelerini anında temizler.
 • Beyaz eşya ve diğer ev aletlerinde oluşan bütün sarılık ve lekeleri etkili bir şekilde temizler.
 • Duvar lekelerini anında temizler.

Bu şekilde sıraladığımız özellikler ev hanımlarının vazgeçilmez olarak kullanmasının büyük bir nedenidir.

Crimagetr Güvenilir Mi?

Crimage çevreden gelen yorumlar ile adını kısa sürede duyurmuştur. Bu aslında güveni sağlamak için yeterlidir. Ancak ödeme seçenekleri olarak kapıda ödeme ve kapıda kredi kartıyla ödeme seçenekleri sunması güvenirliğini daha da arttırmaktadır. Ayrıca kargo hizmetlerinin de hem güvenli hem çok hızlı oluşu da ayrıca güveni etkileyen bir etkendir. Burada asıl konu aslında gerçekten bilimsel olup olmamasıdır. Birçok insan bunu gerçekten merak etmektedir. Bunun cevabını 3.crimagetr.info adresini ziyaret edip detaylıca öğrenebilirler.

Crimage Fiyatları Nelerdir?

Bu konuda net bilgiyi üstte verdiğimiz siteyi ziyaret ederek öğrenebilirsiniz. Ancak şunu söylemeliyim ki artan sayıya oranla indirim oranı yükselmektedir hatta birden fazla 3 al 2 öde 4 al 3 öde gibi fırsatlar bulunmaktadır. Bu fırsatlar Crimage Plus kullanıcıları için çok iyi bir fırsat olarak gözüküyor.