SPOR
Giriş Tarihi : 04-11-2019 14:26   Güncelleme : 04-11-2019 14:26

Emre Belözoğlu Maç Hakkında Değerlendirmede Bulundu

Emre Belözoğlu Maç Hakkında Değerlendirmede Bulundu

Emre Belözoğlu Maç Hakkında Değerlendirmede Bulundu

 

Sahada sakatlığına rağmen özel bir iğne ile forma giyen Emre Belözoğlu istenen performansın alınamamasının ardından bazı açıklamalarda bulundu. Mariobet kalitesini hemen yaşayın. Dikkat çekici sözler sarf ederken, maçın neden kaybedildiğini de açıkladı. Buna göre Emre, “Kayserispor da ligde kalmak adına bizim gibi takımları bazen hedef görürler. Devre arasına en az 2-0'la girebilirdik. Giremezseniz, böyle şehir takımlarının güvenleri her geçen dakika daha da artar. Böyle de oldu Yapacak çok fazla bir şey yok. Ligin henüz başları. Bizim için avantajlı bir hafta olabilirdi. Değerlendiremedik.” Sözlerini kullandı. Buda kaybedilen maçın en iyi özetleyen cümleler olarak karşımıza çıktı.

İyi Başlayan Fenerbahçe Sonunu Getiremedi

Maç öncesi favori olarak gösterilen Fenerbahçe, sahaya da hazır çıktı. Baskılı başlamasına rağmen istediği sonucu getirecek olan golü bir türlü bulamadı. İstediği pozisyonlara girmeyi de başardılar. değerli hizmetler sunuyor. Direklerden dönen toplar gole en çok yaklaştıkları anlardı. Bazı pozisyonlar ise son vuruşlardaki eksiklikler golün önündeki en büyük engel oldu. Maça ikinci yarının ortalarından itibaren devam edemeyen Emre Belözoğlu ise maçın ilk yarıdan koparılması gerektiğine değindi. Liderlik umuduyla gidilen maçtan alınan bu kötü sonuç herkesi üzdü. Ev sahibi takım tarafında ise alınan ilk galibiyetin ardından maç sonu bayram havası vardı. Lige tutunabilmek için çok önemli bir galibiyet aldılar.

İstatistiklerin Sonuca Yansımadığı Bir Maç Oldu

İki takımda sahada önemli pozisyonlara girdi. Ancak toplama oynama, ceza sahasında topla buluşma gibi istatistiklerin çoğunda konuk ekip üstünlük sağladı. İstatistiklerdeki bu farkın sonuca yansımaması ise bu maçta mağlubiyeti getiren başlıca etmen oldu. Geride kalan 90 dakikada girilen pozisyonlar izleyen taraftarları oldukça heyecanlandırdı. Golün gelmesi ile beraber Fenerbahçe baskısını artırırken, son vuruşlardaki başarısızlıklar golün önündeki en büyük oldu. Gelecek maçlarda bunun düzeltilmesi için çalışacak olan teknik heyet, mesajlarını da bu yönde verdi. Ersun Yanal açıklamalarında bu konuya açıkça değindi. Skoru alabilmek için yapılması gerekenler ve şampiyonluk sözü açıklamaların devamına eklendi.