GÜNDEM
Giriş Tarihi : 06-11-2019 22:03   Güncelleme : 06-11-2019 22:03

Tesettür Giyimde En Yeni Trendler

Tesettür Giyimde En Yeni Trendler

Tesettür Giyimde En Yeni Trendler

 

Tesettür giyimde, eskisi gibi kısıtlı ürünler yoktur. Her tarzda ve renkte ürün genelde elbise modellerine bakılmaktadır. Bu senenin modası ise çiçek desenleri elbisede boy göstermiştir. Ufak detaylar da dâhil olmak üzere düz bir elbise bile şık bir hale getirilmiştir. modellerinde düğme çok kullanılmıştır. Daha çok patlak renkler kullanılan bu yazın eğilim elbiseleri çok tercih edilmiştir. Alışveriş yaparken aldığınız ürünün kumaşına çok dikkat etmelisiniz. Pamuklu yapıya sahip kumaşlar hem terletmez hem de yaz aylarında çok rahat bir şekilde dışarı çıkabilirsiniz. 

Tesettür Giyimde Nelere Dikkat Edilmelidir?

Her şeyden önce alacağınız kıyafetin kumaşına ve bedenine dikkat etmelisiniz. Bedeni size uyuyorsa rahat bir kumaş olduğuna da dikkat ederek alabilirsiniz. Eğer ki renkli bir kişiliğe sahipseniz canlı tonlar her zaman sizi açacaktır. Kullanılan ürünlerde dikkat edilmesi gereken diğer bir husus ise desendir. Eğer ki düz bir kıyafet giydiyseniz üzerine desenli bir başörtüsü taktığınızda birbirini tamamlayacaktır. Fakat düz bir eşarp kullanırsanız birbirini örtecektir ve hoş olmayacaktır. Desenli ve hareketli bir kıyafet tercih ettiyseniz düz bir baş örtüsü kullanmalısınız. Şu anda moda trendlerinde kullanılan ürünler genelde bol ve salaş ürünlerdir. Moda diye kullanmak zorunda değilsiniz. Bedeninize uygun kıyafetler seçmek her zaman tercihiniz olsun.   kombinlerinde kullanılan kumaşlar her zaman pamuklu ve rahat olmalıdır.

Kumaş Seçimi Nasıl Yapılmalıdır?

Özellikle yaz aylarında sıkıntı yaşandığı doğrudur. Çünkü çok sıcak olduğu için kıyafet seçerken çok zorlanıyorsunuz. Bunu engellemek için dolabınızı pamuklu ve rahat kıyafetlerle doldurmanızı öneriyoruz. Şık olmak tabi ki çok önemlidir. Fakat şık spor bir kombin de oluşturabilirsiniz. Kullandığınız kıyafetin size uyduğunu düşünüyorsanız zaten gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Moda trend sayfalarında da bulunan kıyafetleri takip edebilir ve fikir edinebilirsiniz. Bana yakışmaz düşüncesindeyseniz eğer ürünleri mağazada kombin edip deneyip internet sayfasından sipariş edebilirsiniz. Tesettür elbise kombinlerine bakmak istiyorsanız eğer sitesini ziyaret edebilirsiniz ve göz atabilirsiniz. Burada bulunan ürünler hakkında müşteri hizmetlerinden de bilgi alabilirsiniz.