GÜZELLİK
Giriş Tarihi : 15-11-2019 23:22   Güncelleme : 15-11-2019 23:22

İstenmeyen tüylerle mücadele etmeye son! 2-3 dakikada sonsuza dek tüylerinizden kurtulun!

İstenmeyen tüylerle mücadele etmeye son! 2-3 dakikada sonsuza dek tüylerinizden kurtulun!


Lazer epilasyonda buz teknolojisi dönemi nihayet başladı! Lazer epilasyon Bakırköy Beuatyderm’de yer alan buz lazer epilasyon İstanbul teknolojisi ile hemen şimdi istenmeyen tüylerinizden kurtulun!
Buz Lazer Epilasyon Nedir?
, kıl köklerinin dondurulmasının ardından doğrudan yok edilmesi işlemidir. Genel olarak kalıcı çözümler sunan lazer epilasyona karşılık en kalıcı ve etkili sonucu yine Buz lazer (soprano ice) sunmaktadır. Ucunda soğutucu olması ise, bu işlemin daha az ağrılı olmasını sağlayan temel unsurdur.
, kadın erkek herkesin odağı haline gelmiştir. Yani en az kadınlar kadar erkekler de bu işleme rağbet göstermektedir. Üstelik gelişen teknoloji ile birlikte, lazer epilasyon işleminde geçmişte var olan sorunlar da git gide çözülmektedir. Örneğin lazer epilasyon, önceden ten ve kıl renginden etkilenmekteydi. Örneğin, bundan önce, koyu ten renkli kişilerde lazer epilasyon daha az sonuç vermekte, üstelik daha fazla ağrı oluşturmaktaydı. Acı eşiği düşük olan kişiler için bu durum oldukça zor hale gelmekteydi. Yeni teknoloji ile birlikte bu gibi sorunlar ortadan kalkmıştır. Artık ten rengi, kıl renk ve yapısı gibi durumlar lazer epilasyon üzerinde pek de etkili olmamaktadır. Yani buz lazer, her koşulda pürüzsüz ve kıldan arınmış bir vücut sağlamaktadır.
Buz lazer, eski tür cihazlara kıyasla yeni cihazlarda daha fazla soğukluk üflemektedir. Bu durum, acı eşiği düşük olan kişiler için altın niteliğindedir. Çünkü bu sayede kişinin duyacak olduğu acı da gittikçe azalmaktadır.
Eski tür lazer uygulama ve cihazlarda, ten rengi oldukça önemli bir etkendi. Örneğin, ten rengi koyu olan bireyler, işlemden daha az fayda sağlıyorlardı. Yeni nesil buz lazer ile bu dezavantajlı durum da ortadan kalkmıştır. Çünkü artık ten rengi nasıl olursa olsun, işlem etkinliğinden bir şey kaybetmemektedir. Bu durum, bu işlemin tüm sene boyunca uygulanabilir olmasını da sağlamaktadır. Buna ek olarak da erkeklerde de buz lazer epilasyon teknolojisi uygulanabilmektedir. uygulamasını yapan Beautyderm, istenen her bölgeye buz lazer uygulanabileceğini daima dile getirmektedir. 
İnce tüylere çözüm
Eski nesil lazer epilasyonlar, oldukça dezavantajlı bir durumdaydılar. Çünkü bu lazer epilasyon cihazları, ince tüyleri okurken zorluk çekmekte, bu da ince tüylere sahip bireylerde faydanın azalmasına neden olmaktaydı. Gelişen teknoloji ile birlikte iyileştirilen yeni nesil lazer epilasyon cihazlarında bu durum ortadan kalkmıştır. Yani bireyler, artık jilet ve ya ağdaya mahkum olmak zorunda değildir.
Eski nesil lazer epilasyon cihazlarında tüylerin incelik ve kalınlığına ek, rengi de oldukça önemli bir etken olmaktaydı. Mesela koyu renkli tüyler cihazda gayet kolay görünürken, açık ve kızılımsı renkte olan tüyler cihaz tarafından oldukça zor bir şekilde algılanmaktaydı. Ancak yeni nesil lazer epilasyon cihazları ile birlikte, Buz Lazer işlemi her türlü kıl yapı ve rengine duyarlı hale gelmiştir. Yani artık bireyler tüy rengine veya tüy kalınlığına bağlı olarak ağdaya veya jilete mahkûm olmamaktadırlar.
Mükemmel ergonomi
Eski nesil lazer epilasyonlar, küçük alanlı bölgelere uygulanmamaktaydılar. Çünkü bu durum, işlemi oldukça riskli hale getirmekteydi. Ancak artık bu risk ortadan kalkmıştır. Çünkü yeni nesil lazer epilasyon cihazların ergonomisi, küçük alanlı bölgelerde de işlem yapılmasını mümkün hale getirmiştir. Yani artık lazer epilasyon ile kaşlara da müdahale edilebilmektedir.
Daha hızlı 
Buz lazer epilasyon işlemi, avantajları say say bitmeyen bir işlemdir. Örneğin bir diğer faydası da attığı atışın etkilediği alanın fazla olmasıdır. Yani artık saatler süren seanslar, ve atılan sık atışlar tarihe karışmıştır. Örneğin tüm bacak, artık sadece yarım saatte uygulanabilmektedir.