Akustik Ses Yalıtımı Nedir?

Akustik Ses Yalıtımı Nedir?
Bu içerik 461 kez okundu.

Akustik Ses Yalıtımı Nedir?
Turkish Acoustic güvencesi ile ofisinizde, evinizde ve işyerlerinizde, duvarlar arası veya alt kat, üst kat arası ses geçişini engelleyen malzeme türlerine, akustik ses yalıtım malzemeleri denir. Akustik ses yalıtım malzemeleri kullanım alanına bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Mesela ofisinizin içerisinde telefon görüşmeleri için duvarlar veya taban yalıtımı yerine, telefon görüşme kabinleri satın alıp neredeyse %85 oranında ortamın sesini engelleyerek rahatlıkla telefon görüşmelerinizi yapabilirsiniz. 


Bunun dışında tüm avrupaya adını yaygınlaştırmış olan Turkish Acoustic üretiminde olan malzemelerden diğer bir ürünü, çağrı merkezlerinde dilerseniz akustik paravanlar satın alarak sesin yan kullanıcıya geçişini veya karşı tarafında yer alan kullanıcıya geçişini biraz daha düşürebilirsiniz. Kolayca monte edilebilir olması ile birlikte dekoratif bir görünümüne sahiptir. İçerisinde yer alan akustik süngerin yoğunluğuna bağlı olarak sesin kesiciliğini arttırabilir ve bununla birlikte, dilediğiniz akustik kumaş ile özel üretimi yapılabilir. 
 

Haberi Yorumla
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Malatya halkı geceyi sokakta geçiriyor
Malatya halkı geceyi sokakta geçiriyor
Malatya'nın Pütürge ilçesi Kaymakamı Recep Aydın:
Malatya'nın Pütürge ilçesi Kaymakamı Recep Aydın: "Pütürge ilçe merkezinde 2 bina yıkıldı, can kaybı yok, 3-4 yaralı var."