GÜNDEM
Giriş Tarihi : 28-11-2019 16:58   Güncelleme : 28-11-2019 16:58

İngiltere Turistik Vizesi Kimlere Verilmez

 İngiltere turistik vize almak isteyenlerin bir takım şartları taşıması gerekir. Bu şartların başın da İngiltere için tehlike oluşturmamak gelir. Banka hesabında belirli miktar para bulunması da İngiltere Turist Vizesi almak isteyenler den istenen şartlar

İngiltere Turistik Vizesi Kimlere Verilmez

 İngiltere turistik vize almak isteyenlerin bir takım şartları taşıması gerekir. Bu şartların başın da İngiltere için tehlike oluşturmamak gelir. Banka hesabında belirli miktar para bulunması da almak isteyenler den istenen şartlar arsın da yer alır.

İngiltere Turist Vizesini Kimler Alabilir?

 Çalışanlar; İngiltere ziyaretin de bulunan çalışanlar gerekli belgeleri sağlayarak vize alabilir. Özel kurumlarda ya da devlet kurumlarında çalışmak vize alma koşulunu değiştirmez. Önemli olan kişinin çalışma şeklini ve gelirini ispat etmesidir. Yapılan çalışmalar ve hesap bilgileri için ispat gerekir.

 Öğrenciler; 18 yaşından büyük olan ya da küçük olan her öğrenci gezmek için İngiltere ziyaretinde bulunabilir. Sadece eğitim almak amacı ile değil gezmek amacı ile bu vize verilir. 18 yaşından küçük olanlar için noter onaylı veli izni gerekir.

 Ev hanımları; ev hanımları tarafından da alınır. Vize şartlarını sağlamaları kaydı ile ev hanımları istedikleri şekil de ziyaret gerçekleştirir.

 Emekliler; ülkemizde emekli olan herkes İngiltere ziyaretinde bulunabilir. Bu ziyaret için gerekli emeklilik belgelerini ispatlamaları gerekir.

 İşverenler; çalışanlar yanında işverenlerde ziyaret yapabilir. Bu ziyaret gezi amaçlı olduğu gibi ticaret amaçlı da olabilir.

 Devlet memurları; İngiltere seyahati yapmak isteyen memurlar da rahatlıkla vize alabilir. Gerekli şartları sağlamak kaydı ile önlerinde seyahat için bir sorun bulunmaz.