Malatya'da uyuşturucu hap satan eczacı ve ekibi çökertildi

Narkotik operasyonlarında uyuşturucu ve uyarıcı madde, silah, kılıç ve kama ele geçirildi, 6 kişi tutuklandı

Malatya'da uyuşturucu hap satan eczacı ve ekibi çökertildi
Bu içerik 1163 kez okundu.

Narkotik Suçlarla Mücadele Şubesi ekiplerince gerçekleştirilen uyuşturucu operasyonlarında 12 şüphelinin yakalandığı, 1’i eczacı 6’sının tutuklandığı açıklandı.

Emniyet Müdürlüğü’nden konuya ilişkin yapılan açıklama şöyle:

“Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğümüzce; Uyuşturucu ile mücadele kapsamında TCK’nın 188/3. (Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde İmal ve Ticareti Yapmak), TCK188/6 Üretimi ve Satışı Resmi Makamların İznine bağlı olan Uyuşturucu ve uyarıcı özelliğe haiz hap Satmak ve TCK’nın 191. maddesinden (Kullanmak İçin Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde Satın Almak, Kabul Etmek veya Bulundurmak) suçları ile ilgili olarak 24.08.2018 – 31.08.2018 tarihleri arasında İlimiz genelinde yapılan çalışmalarda;

İlimiz genelinde 6 ayrı yakalamada toplam 1 kg. 334 gram Esrar maddesi, 31 gram sentetik kannabinoid maddesi, 161 adet uyuşturucu madde etkisi doğuran kontrole tabi hap, 31 kök kenevir bitkisi, 15 adet Ecstasy hap ile ayrıca 6136 SKM kapsamında, 2 adet tabanca, 1adet av tüfeği, 33 adet tabanca fişeği, 25 adet av fişeği, 2 adet kılıç, 2 adet Kama ele geçirilmiştir.

Olaylarla ilgili olarak toplam 12 şüpheli şahıs hakkında yasal işlem yapılmış, ilimiz Yeşilyurt ilçesinde faaliyet gösteren ve uyuşturucu madde etkisi doğuran kontrolle tabi hap satışı yaptığı tespit edilen biri eczane sahibi olmak üzere 6 şüpheli tutuklanmış, 2 şüpheli Adli Kontrol hükümleri uygulanmak üzere serbest kalmış, 4 şüpheli şahıs hakkında adli işlemler devam etmektedir.”Aradığınız Escort Eskişehir kızlarıni sayfamızdan bulabilirsiniz.

Malatya'da uyuşturucu hap satan eczacı ve ekibi çökertildi
Haberi Yorumla
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Malatya'da üreticiye destek
Malatya'da üreticiye destek
Hekimhan'da aşure ikramı
Hekimhan'da aşure ikramı