GÜNDEM
Giriş Tarihi : 30-11-2019 11:41   Güncelleme : 30-11-2019 11:41

Mobil Uygulama: Akakçe Aktüel

Aktüel ürünler için geliştirilmiş bir uygulama olan akakçe aktüel, 100 den fazla firmanın, mağazanın, marketin, e ticaret sitesinin ve e ticaret siteleri topluluğunun yer aldığı özel bir mobil uygulamadır.

Mobil Uygulama: Akakçe Aktüel

için geliştirilmiş bir uygulama olan akakçe aktüel, 100 den fazla firmanın, mağazanın, marketin, e ticaret sitesinin ve e ticaret siteleri topluluğunun yer aldığı özel bir mobil uygulamadır. Tüketici dostu olarak geliştirilen uygulama da indirimleri, promosyonları, indirim kampanyalarını, mağaza uygulamalarını takip edebiliyorsunuz. Mağaza ve marketlerin sizlere sunmuş olduğu broşürler ve indirimli fiyatların gerçekten indirimli fiyatlar olup olmadığını anlamanızı sağlayan, gerçek indirimleri takip edebileceğiniz bir uygulama olarak sizlere avantajlar sağlıyor.

Mobil uygulama olarak sahip olduğu özellikler içinde bildirim özelliği bulunan Akakça aktüel uygulamasını cep telefonunuza indirip bildirim özelliğini aktif hal getirdiğinizde ürünlerini seçerek indirim olduğunda haberdar olmak için favorilerinize alıyorsunuz. Bim tarafından favorilerinizde yer alan ürünlerde indirim olması durumunda anlık olarak size bildirim geliyor. Bu özellik tüm mağaza, market ve internet siteleri için geçerli olduğundan özellikle sayılı indirimlerin yer aldığı alışveriş sitelerini de yakından takip edebiliyorsunuz.

ürünler, Bim aktüel ürünler ve 100 den fazla mağazanın aktüel ürünlerin yer aldığı uygulama, fiyatın gerçekten indirimli fiyat olup olmadığını yeşil ışık uygulaması ile sizlere sunuyor. Broşür kıyaslaması yapan ve satın almak istediğiniz ürün için en uygun fiyatın bulunduğu broşürü sizlere sunan uygulama bu özelliği ile her zaman ekonomik fiyatlar ile ürün satın almanızı sağlıyor. Tasarrufun çok olduğu günümüzde oturduğunuz yerden tasarruf etmenin yolunu sizlere açan uygulamayı tek tıkla indirebiliyorsunuz.