GÜNDEM
Giriş Tarihi : 30-11-2019 12:49   Güncelleme : 30-11-2019 12:49

Yüz Yıkama Jeli

Özellikle vücut gelişiminde evre olarak kabul edilen ruhsal farklılıklara sebep olduğu gibi fiziki olarakta kişide olumlu ve olumsuz değişimlere sebep olan ergenlik döneminin en büyük cilt sorunu aknelerdir.

Yüz Yıkama Jeli

Özellikle vücut gelişiminde evre olarak kabul edilen ruhsal farklılıklara sebep olduğu gibi fiziki olarakta kişide olumlu ve olumsuz değişimlere sebep olan ergenlik döneminin en büyük cilt sorunu aknelerdir. Sİyah nokta ve akne oluşumunun cilt altındaki enzimlerden kaynaklandığı blinmekle bereber; doğru şekil ve miktarda ve sağlıklı kozmetik ürünlerini kullanmak aslında bu tarz oluşumların azalmasında etklidir.

Kore kozmetik ürünlerinde yüz yıkama jeli olarak geçen “ Low pH Good Morning Gel Cleanser” adıyla bilinen bu jel içerisindeki düşük PH değeri sayesinde cildi ölü hücrelerden arındırır ve sağlıklı görünümüne kavuşturur.

Sivilce İzleri ve Kırmızı Leke Serumu

sektöründe sivilce ve yüz lekelerine karşı üretilmiş doğal ve sentetik kozmetik ürünleri kategorisi oldukça geniştir. Rahatsız edici cilt görünümüne sahip olmayı sorun olmaktan çıkan It's Skin markasına ait olan “Power 10 Formula LI Effector” sivilce izleri ile birlikte kırmızı noktalı cilt lekeli görünümüne iyi gelecektir. Her cilt tipi için uygun olan bu serum sayesinde cilt kaybettiği nemi kazanıp mat görüntüsünden uzaklaşırken, sivilce izlerine de iyi gelecek içerikler içerir.

kategorisinde bir başka sivilce ve siyah nokta oluşumunu engelleyici ürün cosrx markasına ait yüz temizleme pamuklarıdır. One Step Original Clear Pad olarak ismi geçen bu pamuk pedler; hassas ciltlere dahi uygulanabilen cildi ölü hücre ve kirden arındıran bir tonik görevinde işleve sahiptir.