GÜNDEM
Giriş Tarihi : 02-12-2019 12:40   Güncelleme : 02-12-2019 12:40

Slim Fit Spor Ceket Modelleri

Slim Fit Spor Ceket Modelleri

Slim Fit Spor Ceket Modelleri

Slim Fit Spor Ceket Modelleri

 

Slim fit İngilizceden dilimize geçmiş bir kalıp türüdür kelime anlamı dar kalp demektir. Dar kalıp giyim ürünleri kullanıcılar tarafından tercih edilme oranı artmıştır. Dar kalıp kıyafetler vücut şekline tam yapışır ve vücut hatlarını belirginleştirir. Bu görüntüyü kendine yakıştıran herkesin tercih ettiği kalıp şeklidir. Dar kalıp ise markamız tarafından hazırlanan çoğu kıyafet çeşidinde vardır. Başta olmak üzere pantolon ve gömlek çeşitlerin de ise bu tarz ürünler mevcuttur.

 

 Slim Fit Spor Ceket Desenleri

 

 Dar kalıp olarak adlandırılan slim fit spor ceket ürünlerimiz de çok farklı desenler bulunmaktadır. Bu desenler her yaş kitlesine hitap eden desenlerdir. Ekoseli olmak üzere düz çizgili gazi dikişli ve deri detayı vardır. Farklı desenlerin ya da detayların bir arada toplandığı ürün kategorisi mevcuttur. Desenli olduğu gibi düz renkli ürünlerimiz de bulunmaktadır. Bu tarz slim fit ceketler günlük kullanımı uyum sağlar. Tabi özel günleri de unutmamak gerekir. Klasik kesim pantolon ve gömlekle de renkler uyum gösterdiği sürece kombin yapılması kolaylaşır.

 

 Slim Fit Spor Ceket Kombini

 

 Bu tarz genellikle zıt tonlarla kombin yapılmaktadır. Seçilmiş olan ceketle pantolonun kumaşının bir birine uyum sağlaması gerekir. Uyum söz konusu olmadığı takdir de karışık bir görüntü ortaya çıkacaktır. Kravatlı bir kombin yapılacaksa eğer kravatla pantolonun renginin aynı olmasın da herhangi bir sakınca olmayacaktır. Tabi bu örnek kombin de gömleğin beyaz kullanılmasını varsayarak yapıyoruz. Ceket seçimin de ise pantolon ve kravattan zıt renk olmalıdır. Bu sayede ceketin dar kalıp modeli ve deseni ortaya çıkar.

 

 Ekoseli Slim Fit Ceketler

 

 Ekoseli dar kalıp ceketler desen şeklinden dolayı günlük kullanımı daha uygundur. Farklı kombin yapılarak bulunulan mekan da kullanan müşterilerimiz kendini farklı hissedecektir. Genellikle Ceketin yapısının korunması ve daha kaliteli ürünler çıkarmak için poliviskon kumaş kullanılır. Ceket temizlenme aşamasın da hasar görmez. Farklı dokusundan ötürü müşterilerimiz tarafından oldukça tercih edilir. Marka bünyesinde bir tek ekoseli değil pek çok farklı slim fit ceketler bulunmaktadır. Penye ceketler de buna dahil olur.