GÜNDEM
Giriş Tarihi : 03-12-2019 22:01   Güncelleme : 03-12-2019 22:01

LR Üyelik

Sermaye gerektirmeden iş ortaklığı yapabileceğiniz bir firma olan Aloe vera lr firması dünya genelinde Avrupa ülkeleri dâhil 102 ülke de faaliyet göstermektedir.

LR Üyelik

Sermaye gerektirmeden iş ortaklığı yapabileceğiniz bir firma olan firması dünya genelinde Avrupa ülkeleri dâhil 102 ülke de faaliyet göstermektedir. Geniş bir ortaklık ağına sahip olan firma herkese ortaklık imkânı veren ve satış üzerinden yüzde 40 kar imkânı sağlayan bir sisteme sahiptir. Üyelik işlemlerini tamamlayarak ortak olabileceğiniz firma aloe vere içerikli kozmetik ürünler, bakım ürünleri ve gıda takviye ürünleri satışı yapmaktadır. Almanya merkezli bir firma olarak faaliyetlerine devam eden aloe vere lr firması dünya genelinde 300 bin iş ortağına sahiptir.

Aloe vere lr firmasının Türkiye ortaklığını yapan firması sitesine giriş yaparak ücretsiz olarak üyelik işlemlerinizi yapabilirsiniz. Dünya genelinde geniş bir lojistik ağına sahip olan firmanın size yollayacağı kataloglar ile ürün sunumları ve satışı yapabiliyorsunuz. Profesyonel olarak hazırlanmış olan ürün katalogları üzerinden satışını yapacağınız ürünler doğrudan müşterinin adresine veya sizin adresinize gönderilmektedir. Sahip olduğu lojistik ağı ile kısa süre de ulaştırılan ürünler müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutmanıza yardımcı olmaktadır.

olarak; yüz bakım ürünleri, vücut bakım ürünleri, saç bakım ürünleri, parfümler, özel bakım ürünleri, kozmetik bakım ürünleri, güneş koruma ürünleri, gıda takviyeleri, bebek bakım ürünleri ve ağız, dış sağlığı bakım ürünleri gibi çok geniş bir çeşitliliğe sahiptir. Bu ürünlerin hepsi size gönderilen kataloglarda içerikleri ve bilgileri ile yer alıyor.