GÜNDEM
Giriş Tarihi : 01-12-2019 22:28   Güncelleme : 01-12-2019 22:28

Promosyonun Adresi Aydın Color

Cağaloğlu’nda hizmet veren Aydın Color matbaa ve promosyon ürünleri firması 41 yıldır hizmet veriyor.

Promosyonun Adresi Aydın Color

 

Cağaloğlu’nda hizmet veren Aydın Color matbaa ve promosyon ürünleri firması 41 yıldır hizmet veriyor. Geniş ürün yelpazesi ile hizmet veren firma kişilere kaliteli ürünler sunuyor ve kişilerin matbaa ve promosyondaki ihtiyaçlarına cevap verebilmek ümidiyle her geçen gün ürün yelpazesine yeni bir ürün daha ekliyor. Bu amaçla 24 saat çalışan firma ürünlerin kaliteli olup müşterilere hitap etmesi amacıyla çalışıyor.

Promosyon Ajanda Çeşitleri

Firma ajanda çeşitleri üretiyor ve satışa sunuyor. Aydın color tarafından üretilen ve kullanıcıların beğenisine sunulan farklı renk seçenekleri ve özelliklere sahip şekilde üretiliyor. Örneğin kişiler isterlerse firmanın üretmiş olduğu çantalı ajandalardan satın alıp kullanabiliyorlar aynı zamanda günlük kullanımları için uygun şekilde üretilen ajandalardan da satın alabiliyorlar.

Bunlar dışında yaprakları kolay bir şekilde kopabilen spiralli ajandalardan satın alabiliyorlar. Aydın color firmasının üretmiş olduğu ajandalarda yaygın şekilde kullanılan renkler arasında lacivert, kırmızı, siyah, kahverengi ve mavi gibi renkler bulunuyor. Ayrıca firma tarafından üretilen ajandaların sayfa sayıları farklılık gösterebiliyor.

Promosyon Kalem Çeşitleri

Firma farklı kullanım özelliklerine sahip satışa sunuyor. Örneğin plastik kalem kullanmak isteyenlerin kullanabileceği plastik kalemleri üretip satışa sunuyorlar. Aynı şekilde metal kalem kullanmak isteyenler için çok sayıda metal kalemi satışa sunuyorlar. Kişiler bu gibi özelliklere sahip kalemlerden istediklerini sipariş edip kullanabiliyorlar. Ayrıca eğer isterlerse kalem setlerini de satın alıp set halinde kalemleri kullanabiliyorlar.

Cep Aynaları

Aydın color firması özellikle kadınlar için vazgeçilmez olan cep aynalarını satışa sunuyor. Son derece kaliteli olan cep aynaları sayesinde bayanlar kendilerine bakarak güzel olup olmadıklarını görebiliyorlar. Firmanın satışa sunduğu cep aynası çeşitleri arasında suni deri elma şekilli cep aynası, suni deri kare cep aynası, suni deri oval ve yuvarlak cep aynaları bulunuyor.