Türkiye'nin Tanıtımını Real Madrid Yapacak

İspanya'nın önde gelen yayın kuruluşları arasında bulunan Marca Gazetesinde yer alan habere göre, Kültür ve Turizm Bakanlığı'nca Real Madrid futbol kulübüne Türkiye'nin tanıtımı amacına dönük sponsor olunacağı bildirildi.

Türkiye'nin Tanıtımını Real Madrid Yapacak
Bu içerik 158 kez okundu.

 

İspanya'nın önde gelen yayın kuruluşları arasında bulunan Marca Gazetesinde yer alan habere göre, Kültür ve Turizm Bakanlığı'nca Real Madrid futbol kulübüne Türkiye'nin tanıtımı amacına dönük sponsor olunacağı bildirildi. Yapılacak bu anlaşmadan sonra Real Madrid takımının antrenman ürünlerinin üstünde Türkiye yazısı yer alacak. Önemli sayıda takipçisi bulunan 1xbet yeni adresi ile gelecek.

Antreman Ürünleri Üzerinde Yer Alacak

Marca Gazetesi yaptığı haberde, Türkiye'nin tanıtımına yönelik yapılan çalışmalar kapsamında Real Madrid'in antrenman ürünleri üzerine reklam verileceğini duyurdu. Real Madrid Kulübü ile Kültür ve Turizm Bakanlığı arasında yapılan görüşmelerde son aşamaya gelindiği vurgusu yapılan bu haberde, anlaşma sonrasında artık Real Madrid'in kullanacağı antrenman ürünleri üstünde 'Türkiye' yazacağı bilgisi verildi. Yapılacak üyelik işlemlerinde herhangi bir ücret alınmayacağı açıklandı.

12 Milyon Euro

Marca'nın verdiği haber içeriğine göre, Real Madrid Kulübü bu anlaşma ile toplamda 12 milyon Euro reklam ücreti kazanmış olacak. Anlaşmanın bedeli konusunda bu bilgiye yer verilen haberde anlaşmanın süresi konusunda ise herhangi bir bilgi yer almıyor. Mobil kullanıma da açık bulunuyor.

Real Madrid takımı, şu an için hem forma hem de antrenman ürünleri üzerinde Emirates Hava Yolları reklamlarına yer veriyor. 2022 yılına kadar sürecek bu reklam anlaşması kapsamında Real Madrid, Birleşik Arap Emirlikleri'ne ait havayolu şirketinden 70 milyon Euro reklam bedeli alıyor.

Haberi Yorumla
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Malatya'dan İdlib'e 4 tır insani yardım malzemesi gönderildi
Malatya'dan İdlib'e 4 tır insani yardım malzemesi gönderildi
Otomobildeki uyuşturucuyu
Otomobildeki uyuşturucuyu "Nina" buldu