“Swiss Eta, Clone ve Super Clone” Dendiğinde Ne Anlamalıyız?

Dünya genelinde konuşulan saatlerin üretildiği bir markadır. Eta saat mekanizması kendi içerisinde rolex saat, Audi peak ve Cartier gibi ünlü markaların mekanizmalarını üreten kaliteli bir firmadır.

“Swiss Eta, Clone ve Super Clone” Dendiğinde Ne Anlamalıyız?
Bu içerik 148 kez okundu.

Dünya genelinde konuşulan saatlerin üretildiği bir markadır. Eta saat mekanizması kendi içerisinde rolex saat, Audi peak ve Cartier gibi ünlü markaların mekanizmalarını üreten kaliteli bir firmadır. Eta piyasada kaliteyİ barındıran ve çok pahalı olan markaların imitasyonunu üretmektedir.

Eta markası tarafından üretilen parçalar replika saat içerisine yerleştirilirler.

Swiss eta kendi kategorisinde ön plana çıkmış olan dünyanın en stabil mekanizması olarak kabul edilen swiss eta mekanizması 40 saat güç rezervi ne sahiptir ve üzerinde eta logosuda bulunur.

Clone Eta, bu tarz üretilmiş olan eta saatlerinin içerisinde Asya mekanizması kullanılmıştır. Saate bakıldığında kordonuyla metal aksanı ile ve görüntüsüyle birebir farklı bir kalitedeki saatin imitasyonudur. Sadece iç mekanizmasındaki orijinal motor farklı üretilmektedir.

Super Clone Eta, özellikle Rolex saatlerin üretiminde kullanılırlar. Bu mekanizma türü Rolex saatin içyapısındaki motoru da taklit eder ve birebir orjinal malzemeyi çıkarır.

Orijinalleri ile benzer birebir tasarlanan çeşitli saatleri sitemizi ziyaret ederek inceleyebilirsiniz

Otomatik Japon Mekanizması

Saat mekanizmalarından biri olan otomatik mekanizma pilsiz üretilen saat markasına verilen isimdir. Özellikle mekanik aksanlı saatlerden sonra satışa çıkmasıyla daha çok tercih edilmeye başlanan bu saatin kullanımı da oldukça kolaydır. Piyasada erişimi zor olan ve yüksek fiyatlar ile satışta olan saat markalarından biri olan Rolex saat bayan ve erkek kol saati çeşitlerini eta ve replika üretimi ile otomatik japon mekanizması tasarımına erişebilirsiniz.

Oldukça şık ve kullanışlı çeşitli Replika saat çeşitleri kaliteli iç aksanıyla gerçeğini aratmamaktadır.

 

Haberi Yorumla
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Malatya'dan İdlib'e 4 tır insani yardım malzemesi gönderildi
Malatya'dan İdlib'e 4 tır insani yardım malzemesi gönderildi
Otomobildeki uyuşturucuyu
Otomobildeki uyuşturucuyu "Nina" buldu