GÜNDEM
Giriş Tarihi : 09-12-2019 22:00   Güncelleme : 09-12-2019 22:00

“Swiss Eta, Clone ve Super Clone” Dendiğinde Ne Anlamalıyız?

Dünya genelinde konuşulan saatlerin üretildiği bir markadır. Eta saat mekanizması kendi içerisinde rolex saat, Audi peak ve Cartier gibi ünlü markaların mekanizmalarını üreten kaliteli bir firmadır.

“Swiss Eta, Clone ve Super Clone” Dendiğinde Ne Anlamalıyız?

Dünya genelinde konuşulan saatlerin üretildiği bir markadır. mekanizması kendi içerisinde rolex saat, Audi peak ve Cartier gibi ünlü markaların mekanizmalarını üreten kaliteli bir firmadır. Eta piyasada kaliteyİ barındıran ve çok pahalı olan markaların imitasyonunu üretmektedir.

Eta markası tarafından üretilen parçalar replika saat içerisine yerleştirilirler.

Swiss eta kendi kategorisinde ön plana çıkmış olan dünyanın en stabil mekanizması olarak kabul edilen swiss eta mekanizması 40 saat güç rezervi ne sahiptir ve üzerinde eta logosuda bulunur.

Clone Eta, bu tarz üretilmiş olan eta saatlerinin içerisinde Asya mekanizması kullanılmıştır. Saate bakıldığında kordonuyla metal aksanı ile ve görüntüsüyle birebir farklı bir kalitedeki saatin imitasyonudur. Sadece iç mekanizmasındaki orijinal motor farklı üretilmektedir.

Super Clone Eta, özellikle Rolex saatlerin üretiminde kullanılırlar. Bu mekanizma türü Rolex saatin içyapısındaki motoru da taklit eder ve birebir orjinal malzemeyi çıkarır.

Orijinalleri ile benzer birebir tasarlanan çeşitli saatleri sitemizi ziyaret ederek inceleyebilirsiniz

Otomatik Japon Mekanizması

Saat mekanizmalarından biri olan otomatik mekanizma pilsiz üretilen saat markasına verilen isimdir. Özellikle mekanik aksanlı saatlerden sonra satışa çıkmasıyla daha çok tercih edilmeye başlanan bu saatin kullanımı da oldukça kolaydır. Piyasada erişimi zor olan ve yüksek fiyatlar ile satışta olan saat markalarından biri olan bayan ve erkek kol saati çeşitlerini eta ve replika üretimi ile otomatik japon mekanizması tasarımına erişebilirsiniz.

Oldukça şık ve kullanışlı çeşitli çeşitleri kaliteli iç aksanıyla gerçeğini aratmamaktadır.