SPOR
Giriş Tarihi : 09-12-2019 22:37   Güncelleme : 09-12-2019 22:37

Devre Arası Bedava Transfer Gelişmeleri

Devre Arası Bedava Transfer Gelişmeleri

Devre Arası Bedava Transfer Gelişmeleri

 

Spor Toto Süper Lig'de 17. hafta itibari ile ilk devre tamamlanacak ve oynanacak olan tüm karşılaşmalar sonrası ekipler transfer çalışmalarına hız verecek. 4 Ocak 2020 tarihinde açılacak olan ara transfer sezonunda, kulüplerin gözü sözleşmesi biten bedava yıldızlara kaymış durumda. Türk futbol kulüpleri yaşadıkları mali sıkıntılar ve Finansal Fair Play sebebi ile yaptıkları araştırmaları da hızlandırmış durumdalar.

Ocak'ta Bedava Yıldızlar

Kuşkusuz, Spor Toto Süper Lig'de hedefi şampiyon olmak olan her takım transfer çalışmalarına çoktan başladı. Devre arası yaklaştıkça transfer kazanı adeta kaynamaya ve taşları yerinden oynatmaya devam ediyor. Bu sezon devre arasında sözleşmesi bitecek olan ve henüz sözleşme yenilememiş olan birçok oyuncu var. Bu oyuncular arasında en dikkat çeken isim ise ligde lider durumda bulunan Sivasspor forması ile harikalar yaratan Emre Kılınç. Emre için üç büyüklerin devrede olduğu biliniyor. Ocak ayında bedava yıldızları kapmak bakalım kimlere kısmet olacak.

Transfer Çalışmaları Hızlandı

Önümüzdeki 3 hafta boyunca transfer görüşmelerinin hızlanması dolayısıyla birçok transfer haberi duyabiliriz. Devre arası istediği kulüp ile sözleşme imzalayabilecek olan oyunculardan biri olan Ozan Tufan'ın sözleşmesi de henüz yenilenmedi. Göztepe'de Andre Casro, Trabzonspor'da Filip Novak ve Sosa, Alanyaspor'da N'Sakala ile golcü oyuncu Papiss Cisse, Galatasaray'da ise Selçuk inan ve Ryan Donk'ta bu futbolcular arasında.