Ali Bakan, Büyükşehir Belediye Başkanlığına aday olacağım

Mart 2019 tarihinde yapılacak yerel seçimlerde Malatya Büyükşehir Belediye Başkanlığına Avukat Ali Bakan aday olduğunu açıkladı. Bakan, “Malatya’ya hizmet etmek için yeniden çalışmalara başladık” dedi.

Ali Bakan, Büyükşehir Belediye Başkanlığına aday olacağım

Bakan, 31 Mart 2019 yerel seçimler öncesi Malatya büyükşehir belediye başkan aday adayı olarak çalışmalara başladı. Bakan, “Bizim asıl amacımız Malatya’mıza hizmet etmektir. Bunun için de başkan olsak da olmasak da Malatya için her zaman çalışmamıza devam edeceğiz.

Önceki tanıtım çalışmalarımızda da söylediğimiz gibi, mesele vatansa, mesele Malatya ise her zaman bıkmadan, usanmadan hizmet etmeye devam edeceğiz. Bu amaçla da gerektiğinde fikirlerimizi beyan edeceğiz. Gerektiğinde projelerimizi paylaşacağız. Gerektiğinde milletimizle kol kola girerek ‘birlikte yürüyeceğiz’ Sayın devlet başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde devletimizin yanında, Malatya’mızın yanında, Malatyalı hemşerilerimizle birlikte el ele, kol kola, ülkemizin, milletimizin ve Malatya’mızın refahı için, birlik ve beraberliği için yürümeye devam etmek arzusundayız. Ezcümle hizmet için göreve talibiz. Görev verildiği takdirde de canla başla çalışacağımızdan kimsenin kuşkusu olmasın” diye konuştu. 

Malatya Avukat Ali Bakan Malatya Büyükşehir Belediye Başkanlığı Aday
Haberi Yorumla
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
17 yıl sonra döndüğü köyünde süt tesisi kurdu
17 yıl sonra döndüğü köyünde süt tesisi kurdu
Mor karanfillerle süslenen Aras Dağları göz kamaştırıyor
Mor karanfillerle süslenen Aras Dağları göz kamaştırıyor