GÜNDEM
Giriş Tarihi : 02-01-2020 16:30   Güncelleme : 02-01-2020 16:30

Inkılab Basım Yayım Kitapları

Inkılab Basım Yayım firması farklı türde birçok kitap yayımlamaktadır.

Inkılab Basım Yayım Kitapları

Inkılab Basım Yayım firması farklı türde birçok kitap yayımlamaktadır. Tüm bu kitapların sahip olduğu ortak bir özellik vardır. Bu da her kitabın İslami içeriklere sahip olması ve bize İslam’ı anlatmasıdır. 

Inkılab Basım Yayım tarafından yayımlanan kitap türlerine baktığınızda aileden araştırmaya, çocuklardan sanata kadar birçok noktada bizlere ışık olduğunu görmekteyiz. Ve ışık tutma sürecinde her daim İslam ve İslami bilgiler baz alınarak hareket edilmektedir. Çünkü zaten İslam her zaman en değerli yol gösterici olmamış mıdır?

Inkılab Basım Yayım firması aileye, çocuklara, tarihe ve sanata her daim önem veren yayımlar sunmayı tercih etmektedir. Tüm bu alanlarda İslam neler diyor düşüncesi ile yola çıkarak yayınlarını hazırlamaktadır. Örneğin araştırma ve düşünce alanında sunmuş olduğu kitabı,  düşündüklerinizi anlamak ve anlatmak için öncelikle kelimeler ve kavramlarda anlaşmak gerektiğini vurgulamaktadır. Ancak burada bahsedilen düşünmek elbette Kur’ani düşünmedir.

Ve sanat kitapları Inkılab Basım Yayım firmasının en iddialı olduğu diğer bir alandır. Sanat elbette herkes için gerekli olan, herkesin bilmesi gereken bir olgudur. Ancak sanatın İslami tarafı daha başkadır. İşte bu konuda çok az insan bilgi sahibidir. Örneğin , birçok insanın isim olarak bildiği, ancak derinliğini kolay kolay anlayamayacağı bir sanat türüdür.

Bahçe Sanatı Nedir?

çıkış noktası elbette tertemiz suların aktığı, en güzel gölgeliklerin ve her tonda yeşilliklerin bulunduğu semavi bahçeleri olmuştur. Çünkü bahçe huzur demektir. Sizlere sunduğu sakinlik ve ferahlık tefekküre dalmanın en güzel yoludur.

Inkılab Basım Yayım firması bahçe sanatına önem vererek, sizlere en huzurlu bahçeleri nasıl yaratacağınız konusunda fikirler veren eserler yayımlamaktadır.