GÜNDEM
Giriş Tarihi : 04-01-2020 13:25   Güncelleme : 04-01-2020 13:30

Garantili Buzdolabı Servisi

Servis Merkezi firması İstanbul içi hizmet vermektedir.

Garantili Buzdolabı Servisi

Servis Merkezi firması İstanbul içi hizmet vermektedir. Buzdolabı, fırın, ocak ve çamaşır makinası arızalarında ulaşabileceğiniz firma, en hızlı ve güvenli hizmet sunan teknik servislerin başında gelmektedir. Firma çağrı merkezi aracılığı ile randevularınızı oluşturabilirsiniz. Teknik servis ekibi tam saatinde sizleri ziyaret edecektir.

Servis Merkezi hizmeti alanında çok etkin ve başarılı çalışmalar yapmaktadır. Yapmış olduğu tüm çalışmalar firma tarafından garanti altındadır.

Garantili Yedek Parça

Buzdolabı markanız ne olursa olsun, herhangi bir arıza meydana geldiğinde Servis Merkezi’ne gönül rahatlığı ile ulaşabilirsiniz. hizmeti veren firma elemanları almış olduğunuz randevu saatinde sizleri ziyaret edecektir. Kullanılan sok teknoloji cihazlarla buzdolabınız kontrol edilecek ve arıza tespiti yapılacaktır. Yapılan arıza tespitinin ardından çözüm konusunda detaylar sizlerle paylaşılacaktır.

Eğe buzdolabınızda tamir ile düzelebilecek bir sorun yoksa ve parça arızası söz konusu ise, her marka buzdolabı için tüm yedek parçalar firma bünyesinde hazır halde bulunmaktadır. Tüm bu parçalar Servis Merkezi garantisindedir. Takıldıktan sonra aynı parçada yaşanacak tüm arızalara karşı parçalar garantilidir.

Servis Merkezi firmasını diğer firmalardan ayıran nokta da burasıdır. Firma olarak hem vermiş olduğu servis hizmeti garantilidir, hem de kullanılan yedek parçalar garantilidir. Tüm bunların yanında, hızlı servis, kaliteli hizmet ve en uygun fiyat garantisi de firma tarafından tüm müşterilerine sağlanmaktadır.