Garantili Buzdolabı Servisi

Servis Merkezi firması İstanbul içi hizmet vermektedir.

Garantili Buzdolabı Servisi
Bu içerik 247 kez okundu.

Servis Merkezi firması İstanbul içi hizmet vermektedir. Buzdolabı, fırın, ocak ve çamaşır makinası arızalarında ulaşabileceğiniz firma, en hızlı ve güvenli hizmet sunan teknik servislerin başında gelmektedir. Firma çağrı merkezi aracılığı ile randevularınızı oluşturabilirsiniz. Teknik servis ekibi tam saatinde sizleri ziyaret edecektir.

Servis Merkezi buzdolabı teknik servis hizmeti alanında çok etkin ve başarılı çalışmalar yapmaktadır. Yapmış olduğu tüm çalışmalar firma tarafından garanti altındadır.

Garantili Yedek Parça

Buzdolabı markanız ne olursa olsun, herhangi bir arıza meydana geldiğinde Servis Merkezi’ne gönül rahatlığı ile ulaşabilirsiniz. Buzdolabı servisi hizmeti veren firma elemanları almış olduğunuz randevu saatinde sizleri ziyaret edecektir. Kullanılan sok teknoloji cihazlarla buzdolabınız kontrol edilecek ve arıza tespiti yapılacaktır. Yapılan arıza tespitinin ardından çözüm konusunda detaylar sizlerle paylaşılacaktır.

Eğe buzdolabınızda tamir ile düzelebilecek bir sorun yoksa ve parça arızası söz konusu ise, her marka buzdolabı için tüm yedek parçalar firma bünyesinde hazır halde bulunmaktadır. Tüm bu parçalar Servis Merkezi garantisindedir. Takıldıktan sonra aynı parçada yaşanacak tüm arızalara karşı parçalar garantilidir.

Servis Merkezi firmasını diğer buzdolabı tamircisi firmalardan ayıran nokta da burasıdır. Firma olarak hem vermiş olduğu servis hizmeti garantilidir, hem de kullanılan yedek parçalar garantilidir. Tüm bunların yanında, hızlı servis, kaliteli hizmet ve en uygun fiyat garantisi de firma tarafından tüm müşterilerine sağlanmaktadır. 

Haberi Yorumla
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Malatya halkı geceyi sokakta geçiriyor
Malatya halkı geceyi sokakta geçiriyor
Malatya'nın Pütürge ilçesi Kaymakamı Recep Aydın:
Malatya'nın Pütürge ilçesi Kaymakamı Recep Aydın: "Pütürge ilçe merkezinde 2 bina yıkıldı, can kaybı yok, 3-4 yaralı var."