GÜNDEM
Giriş Tarihi : 04-01-2020 15:01   Güncelleme : 04-01-2020 15:01

Kafes Hasır Tel

Erez Kaynak hasır tel ve filtre elek üretimi yapan bir firmadır. Kullanmış olduğu teknoloji ve malzemeler sayesinde yapmış olduğu üretimler çok kaliteli ve dayanıklıdır.

Kafes Hasır Tel

Erez Kaynak ve filtre elek üretimi yapan bir firmadır. Kullanmış olduğu teknoloji ve malzemeler sayesinde yapmış olduğu üretimler çok kaliteli ve dayanıklıdır. Standart üretim kalıplarının yanında, müşteri taleplerine göre özel ebatlarda üretimlerde yapmaktadır. Hasır tellerden üretmekte olduğu , sunmuş olduğu malzeme avantajının yanında özel üretim imkânı da bulunmaktadır. Hasır tel üretiminde yine farklı ve dayanıklı malzemelerden üretim yaparak sektörde aranan firmalardan birisi olmuştur.   

Kafes Hasır Teli İmalatı

Erez kaynak kafes teli imalatında öncü olan firmalardan birisidir. Kafes teli üretiminde siyah ham çelik, galvaniz tel veya paslanmaz malzeme kullanılmaktadır.  Paslanmaz malzemeler 304 – 316 kalite malzemelerdir. Isıya, suya ve bazı kimyasallara karşı oldukça dirençlidir. Ve sonradan boyanabilen bir malzeme değildir. Galvaniz ve ham çelikten üretilen kafes teli sonradan fırınlama yöntemi ile boyanabilmektedir. ,

Kafes teli imalatında kullanılan tellerin kalınlığı 2mm’den 8mm’e kadar değişmektedir. Bu kalınlık müşteri talebine bağlıdır. İstenilen her kalınlıkta üretim yapılabilmektedir.

üretiminde göz aralığı aslında çoğu üretimde standart olarak uygulanmaktadır. Göz aralığı standart ölçüleri merkezden merkeze 15mm, 20mm ve 25mm olarak değişmektedir. Bunlar standart ölçülerdir. Ancak müşteri talebine göre bu ölçülerde değişiklik söz konusu olabilir. 15mm ve katı olan her ölçü kafes teli göz aralığı olarak uygulanabilir.

Enez Kaynak firmasında üretilen kafes telleri maksimum 2200 * 3000mm ebatlarındadır. Makinaların üretmiş olduğu en büyük boy aynı zamanda standart boydur. Ancak müşteri taleplerine göre bu boyutlardan daha küçük kafes teli üretimi yapılmaktadır.