Özmeriç Medikal Hizmetlerimiz

Özmeriç Medikal olarak kurulduğumuz ilk günden bugüne müşterilerimize karşı daima maliyet ve verimliliği üst planda tutuyoruz.

Özmeriç Medikal Hizmetlerimiz
Bu içerik 190 kez okundu.

Özmeriç Medikal olarak kurulduğumuz ilk günden bugüne müşterilerimize karşı daima maliyet ve verimliliği üst planda tutuyoruz. Bunu yaparken özellikle ürün kalitelerinden kesinlikle taviz vermiyoruz. Daima uygun fiyatlar ile tek kullanımlık önlük gibi birçok ürün çeşidi müşterilere sunulmaktadır.

Özmeriç Medikal 2014 yılında kurulan ve o günden bu güne, sürekli aktif bir halde sektörün içerisinde yer almaktadır. Medikal sektörü çok fazla ürünün, birçok farklı fiyat ve kalite ile satışa sunulduğu büyük bir sektördür. Sektör içerisinde rekabetçi fiyat ve kaliteli ürün anlayışına sahip olan Özmeriç Medikal sürekli yükselen bir ivme ile her geçen yıl biraz daha büyümektedir.

Teknik Hizmetler

TSE belgesine sahip olan uzman kadrosu ile firmamız hastanelerde kullanılan yoğun bakım tek kullanımlık tulum ve benzeri pek çok malzemenin ve modelin ürünlerini en kısa sürede müşterilerine sunmaktadır.

Gerekli belgelere sahip olmasının yanı sıra gösterdiği müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalar ve kendini geliştirme çabaları ile de firmamız Medikal sektöründe öncü firmalar arasında yer almaktadır. Sizde bulunduğumuz sağlık kuruluşlarında veya kendiniz için medikal ürünler ihtiyaç duyuyorsanız tam da doğru adresinde yer alıyorsunuz. Bizlerle iletişime dilerseniz telefon üzerinden ya da internet üzerinden sitemize giriş yaparak ulaşım sağlayabilirsiniz. Eğer firmamızın bulunduğu bölgede ikamet ediyorsanız bu durumda bizimle yüz yüze görüşerek aklınızda bulunan tüm sorulara bire bir cevap alabilirsiniz

Askılı önlük ve binlerce Medikal ürünü temini için sizi şubemize bekliyoruz.

Haberi Yorumla
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Malatya halkı geceyi sokakta geçiriyor
Malatya halkı geceyi sokakta geçiriyor
Malatya'nın Pütürge ilçesi Kaymakamı Recep Aydın:
Malatya'nın Pütürge ilçesi Kaymakamı Recep Aydın: "Pütürge ilçe merkezinde 2 bina yıkıldı, can kaybı yok, 3-4 yaralı var."