GÜNDEM
Giriş Tarihi : 11-01-2020 14:28   Güncelleme : 11-01-2020 14:28

Katlamalı Raylı Tente

Katlamaları raylı tente son yıllarda en çok tercih edilen tente sistemlerinden birisidir.

Katlamalı Raylı Tente

Katlamaları son yıllarda en çok tercih edilen tente sistemlerinden birisidir. Hem kullanım kolaylığı, hem de şık ve göz alıcı tasarımları en çok tercih edilme nedenleri arasında yer almaktadır.

Rose Tente sistemleri arasında yer alan ve üretimi her bir mekân için özel olarak yapılan katlamalı raylı tente sistemleri estetik ve kullanım kolaylığının yanında daha korunaklı ve koruyucu bir yapıya sahiptir. Üretimi yapılan her bir standart olarak rüzgârların yanlardan sızmasını engelleyen özel bir fitil sistemi bulunmaktadır. Aynı zamanda suyun sızmasını engelleyen kanal sistemleri yer almaktadır. Su tahliye sistemleri proje dâhilinde düzenlenmiştir ve sistem üzerine düşen bir damla dahi olsa, kusursuz bir şekilde tahliye edilmektedir. Sistemin gerginliğini e raylar üzerinde kolay kaymasını engelleyen kayış sistemi en kaliteli markalardan temin edilmektedir.

Otomatik Katlamalı Tente

Katlamalı tentelerin her biri aynı zamanda sistemleridir. Bu sistemler özel bir motora bağlıdır ve bu motor aracılığı ile otomatik olarak çalışmaktadır. Otomatik tente sistemlerinde tente üzerinde ışıklandırma sistemi de bulunmaktadır. Açılıp kapama işlemi ile birlikte ışıkların yönetilmesi tek bir kumanda üzerinden yapılmaktadır. Bu kumanda sistemi taşınabilir olduğu gibi, duvara monte butonlu bir sistem ile de yönetilebilmektedir.

Rose Tente firması tarafında üretilen otomatik tente sistemlerinde kullanılan motor sistemleri firma tarafından 5 yıl garantilidir. Motor kalitesi ve çalışma düzeni tente sistemlerin ömrünü belirlemektedir.