GÜNDEM
Giriş Tarihi : 13-01-2020 09:59   Güncelleme : 13-01-2020 09:59

Sivas Otelleri

Sivas sahip olduğu tarih sayesinde çok merak edilen ve turistik alanda birçok ziyaretçiye kapılarını açan önemli bir ildir.

Sivas Otelleri

Sivas sahip olduğu tarih sayesinde çok merak edilen ve turistik alanda birçok ziyaretçiye kapılarını açan önemli bir ildir. Herhangi bir sebeple yolu Sivas’a düşen kişiler burada ezip görülecek yerleri ziyaret etmeden Sivas’tan ayrılmamalıdır. Bunun İçin Sivas gezilerinde en az 2 güne ihtiyaç duyulacaktır.

Sivas’ın merak edilen bir şehir olması ve çok ziyaretçi alıyor olması nedeni ile konaklama ihtiyaçlarına karşılamaktadırlar. denildiğinde, karşımıza çıkan en kaliteli ve konforlu mekânların başında Malia Otel gelmektedir.

Sivas Malia Otel

Sivas Malia Otel şehir merkezine konumlanmış olan ve en çok tercih edilen Sivas otelleri arasında yer almaktadır. 50 farklı oda ile hizmet veren Malia Otel’e ulaşım oldukça kolaydır. Sivas havaalanı ve otogardan yapılan otel transferlerini tercih edebilirsiniz. Kendi aracınızla bir seyahat söz konusu ise, sahip olduğu konum gereği otelimize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Tüm odalar aynı kalitede hazırlanmış, sizlerin rahatını hedefleyen konforlu alanlardır. Konaklamaya dair ihtiyacınız olan her şey odalarımızda mevcuttur

Otel restoranı yöresel ve Türk mutfağına ait leziz yemeklerden oluşan bir menüye sahiptir. Tüm gün hizmet alabileceğiniz restoranımız dekoru ve hizmeti ile kusursuz anlar sunmaktadır.

Otelde bulunan çok amaçlı salonumuz büyük toplantılar ve düğünler için kullanılmaktadır. arasında en şık ve unutulmaz düğünlere ev sahipliği yapılmaktadır. Otelin içerisinde, ancak bir o kadarda odalardan bağımsız olan düğün salonumuz en güzel günlerinize eşlik etmektedir.