izmir escort

Kemal Kılıçdaroğlu Malatya'ya Geliyor!

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 31 Mart’ta yapılacak yerel seçim öncesinde çeşitli ziyaretlerde bulunmak için 14 Mart Perşembe günü Malatya’ya geliyor.

Kemal Kılıçdaroğlu Malatya'ya Geliyor!
Bu içerik 752 kez okundu.
Advert

Kılıçdaroğlu, sivil toplum kuruluşları temsilcileri, oda başkanları, muhtarlar ve kanaat önderleriyle düzenlenen toplantıda bir araya gelecek. Kılıçdaroğlu toplantının ardından halkla buluşacak.  Partisinin 31 Mart seçimlerine verdikleri önemin altını çizecek olan Kılıçdaroğlu, Hekimhan ve Akçadağ ilçelerini de ziyaret edecek.

“KILIÇDAROĞLU’NUN YOĞUN PROGRAMI İÇERİSİNDE MALATYA’NIN OLMASINI ÖNEMSİYORUZ”

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun yoğun programı arasında Malatya’nın bulunduğunu kaydeden CHP İl Başkanı Enver Kiraz, “ Sayın Genel Başkanımızın birçok ilde programlarının olmamasına rağmen Malatya’da program yapması ve yoğun temposu arasında bizlere zaman ayırması kendisinin Malatya’yı ne kadar önemsediğinin göstergesidir. seks shop Genel Başkanımızın şehrimize gelişi bizim içinde büyük önem taşımaktadır. Biz CHP örgütü olarak bugüne kadar her an seçim olacakmışçasına çalıştık. 31 Mart yerel seçiminin startının verilmesinin ardında ise tempomuzu arttırdık.  Malatya’da seçim sürecini en hızlı ve en tempolu yürüten parti olma özelliği taşıyoruz” dedi.

CHP İl Başkanı Enver Kiraz, “ 31 Mart tarihinde gerçekleşecek olan yerel seçiminde tüm Türkiye’de olduğu gibi Malatya’da da büyük bir zafer elde edeceğiz. Bizler 31 Mart sonrası gücümüze güç katmış, birçok ili ve ilçeyi almış olacağız. Bir zamanlar CHP’nin kalesi olan Malatya’yı yeniden kazanacağız” dedi.

“KILIÇDAROĞLUNUN SESİNE SES OLACAĞIZ”

CHP İl Başkanı Enver Kiraz, “Türkiye’nin birleştirici gücü olan Kılıçdaroğlu, Malatya’ya gelerek bizleri kucaklayacak. Bizler de CHP’nin her kademesinde görev yapan, partisine sahip çıkan kişiler olarak bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da değerlerimize gereken özeni göstereceğiz. Bu Partiyi Atatürk kurdu ve bizlere emanet etti.  Cumhuriyetin ışığında, Atatürk ilke ve inkılaplarının doğrultusunda ilerleyen Sayın Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’nun her zaman olduğu gibi bugün de yanında olacağız. sex shop Barışın, özgürlüğün ve kardeşliğin temsilcisi olan Genel Başkanımızın sesine ses olmak için Malatyalıları programlarımıza davet ediyorum” ifadelerini kullandı.

14 Mart Perşembe günü Malatya’ya gelecek olan Kılıçdaroğlu’nın programını aktaran Kiraz, “09.00’da Havaalanında karşılama yapacaklarını ardından, 09.30’da Anemon Otelde STK, Oda Temsilcileri, Muhtarlar ve Kanaat Önderleriyle kahvaltılı toplantıda bir araya geleceklerini, toplantının ardından Saat: 10.20’de şehir turu yapılacağını, ardından 11.45’te Hekimhan ilçesinde, 13.00’da Akçadağ ilçesinde halk buluşmaları gerçekleştireceğini, saat: 14.00’de ise Adıyaman Gölbaşı ilçesine hareket edileceğini kaydetti.

 CHP İl Başkanı Enver Kiraz, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun programına tüm Malatyalıları davet etti.

Bülten

sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi tranzon sex shop trabzon erotik shop sex shop trabzon rize sex shop sex shop rize rize erotik shop artvin sex shop sex shop artvin artvin sex shop gümüşhane sex shop gümüşhane erotik shop sex shop gümüşhane sex shop gümüşhane samsun sex shop sex shop samsun giresun sex shop sex shop giresun sex shop ordu ordu sex shop ordu erotik shop sex shop ordu
Kemal Kılıçdaroğlu Malatya'ya Geliyor
Haberi Yorumla
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
"Benim işim gol atmak"
Üniversiteli öğrencilerden Barış Pınarı Harekatı'na destek
Üniversiteli öğrencilerden Barış Pınarı Harekatı'na destek