Günlük Burç Yorumları Hande Kazanova

Ünlü astrolog Hande Kazanova burç yorumları gün gün analizler ve daha fazlası haber detaylarında. Hande Kazanova günlük burç yorumları ve Hande Kazanova burç analizleri..

Günlük Burç Yorumları Hande Kazanova

Günlük Burç Yorumları Hande Kazanova
Günlük Burç Yorumlarını Hande Kazanova’nın analizlerinden inceleyeceğiz. 
 

Koç Burcu: Bu sıralar canın sıkılsa da bu sıkıntıyı çok yakın zamanda atlayacaksın, mutluluğunun formülü sende istersen her şeyi başarırsın. Sakın pes etme ve arkana bakmadan devam et.
 

Boğa Burcu: Bazı büyük konulara çok fazla sessiz kalıyorsun. Bu sessizliğin çevrendeki insanları daha fazla üstüne gelmeye zorluyor. Susmak en iyi cevaptır fakat bazı konularda sessiz kalman senin haksız olduğun anlamına geliyor. Kendini savunmaktan korkma özellikle haklı olduğun konularda.
 

İkizler Burcu: Çok yalnızsın bu yalnızlığını bitirmek için yanlış kişilerle arkadaşlık edeceksin. Unutma yalnızlık kötü dosttan her zaman iyidir. Ölmüş bir yakının için yapacağın iyilik seni ilerleyen günlerde çok mutlu edecek.
 

Yengeç Burcu: Şu günlerde çok dikkatli olman gerekiyor yaptığın bir yanlış sana pahalıya mal olabilir. Çevrendeki insanlar her zaman arkandan konuşacak sen onlara bakma ve yürümeye devam et.

Aslan Burcu: Yapmış olduğun iyiliklerin karşılığını çok yakın zamanda alacaksın. Asla kötülük yapma şu sıralar alacağın haber ile mutluluktan havaya uçacaksın.
 

Başak Burcu: Sen ve yakın dostlarını etkileyecek üzüntülü bir haber alacaksın. Sakın unutma bu üzüntülü haber seni perişan etse de sen hayatına başarılı bir şekilde devam edeceksin. Psikolojik destek alman gerekebilir bunları aşacaksın.
 

Terazi Burcu: Sıkıldığın bunaldığın zamanlar olacak ama oturup çalışmadığın sürece sıkıntıları her zaman çekeceksin kimse sana neden diye sormayacak sadece başarılarını soracaklar o nedenle çalışmaya devam et sonuçları gelecektir.
 

Akrep Burcu:  Bir kuş kadar özgürsün fakat bundan memnun değilsin, biraz yalnızlık çekiyorsun ama bu yakın zamanda doğru kişiyi bulunca sonlanacak. Önüne çıkan herkese inanma sen kendi bildiğini yap ve olacakları bekle.
 

Yay Burcu: Çok tembellik yapıyorsun. Tembellik seni o hedeflediğin yerlere ulaştırmayacak bir an önce ayağa kalk ve yapman gerekeni yap. Yapman gerekenleri yaptıktan sonra bir dostundan üzücü bir haber alacaksın sakın üzülme.
 

Oğlak Burcu: Her şeyden sıkılır duruma gelmişsin. Kendine yeni hedefler koy ve o hedefler için çalışma planı yap yoksa asla başarılı olamayacaksın.
 

Kova Burcu: Birisinden alacağın destek seni motive edecek ve işlerine dört elle sarılacaksın. Sakın üzülme sen istesen her şeyi başarırsın.
 

Balık Burcu: Yaşamış olduğun kötü olaylar artık son buluyor. Yaşama sırası sende. Biraz daha sabırlı ol yakında çok iyi bir haber alacaksın. Bu haber sonrasında kendini sakın salma. Toparlan ve bu sevindirici haberlerin yerine bir yenisini daha ekle.

 

Hande Kazanova Hande Kazanova günlük Hande Kazanova haftalık Hande Kazanova aylık Hande Kazanova burç yorumu günlük burç yorumları
Haberi Yorumla
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Malatya'da zincirleme trafik kazası: 3 yaralı
Malatya'da zincirleme trafik kazası: 3 yaralı
Mağarada teröristlere ait 5 ton yaşam malzemesi bulundu
Mağarada teröristlere ait 5 ton yaşam malzemesi bulundu