Magazin
Giriş Tarihi : 08-05-2019 13:14   Güncelleme : 08-05-2019 13:14

Günlük Burç Yorumları Nuray Sayarı

Günlük Burç Yorumları Nuray Sayarı, Ünlü astrolog Nuray Sayarı BURÇLAR hakkındaki yorumlarını okurlarımızla paylaşıyor. Günlük burç yorumları, astroloji hakkında detaylı bilgiler haberimizde.. Nuray Sayarı Aşk Para Mutluluk

Günlük Burç Yorumları Nuray Sayarı

Günlük Burç Yorumları Nuray Sayarı
Astrolog Nuray Sayarı sizler için Günlük Burç Yorumları ile Sitemizde.
 

Koç Burcu: Kendinizi iyi hissediyorsunuz, güne güzel ve pozitif düşünceler ile başlayın ve bunu devam ettirin. Aşk konusunda ufak sürprizler ile karşı karşıya gelebilirsiniz.
 

Boğa Burcu: Akşama doğru ufak sağlık problemleri yaşayacaksınız. İşten dolayı kendinize bakmayı ihmal etmeyin. Sağlık bir defa giderse geri getirmek zor olur.
 

İkizler Burcu: Aşk ve aile konusunda yoğun uğraşlarla durumları düzelteceksiniz. Son günlerdeki gerginlik ve negatif durumlar sizin için bir anda yok olacak. Fakat bunun için bayağı dil dökmeniz gerekebilir. Çaba sarf etmekten sakın kaçınmayın.
 

Yengeç Burcu: Uyandığınız zaman aklınızda binlerce düşünce olacak. Hangi birine yetişeyim, hayat üzerime geliyor gibi şikayetlerle kendinizi üzebilirsiniz. Fakat gece yatağa girdiğinizde mutsuz olmak istemiyor iseniz şayet, herkesi dinleyin ve gereksiz gurur yapmayın. 
 

Aslan Burcu: İnsanlarla arayı düzeltme vakti Aslan Burcu arkadaşlar, son zamanlarda duygu ve enerji patlaması ile çok kişinin kalbini kırdınız. Bunu düzelteceğiniz güzel bir gün olacak.
 

Başak Burcu: Sağlık konusunda kırılgan bir döneme giriyorsunuz. Kendinizi fazla yormayın, her şey kariyer konusundaki planlarınızın sizi yormasından ileri geliyor.
 

Terazi Burcu: Bugün aşk ve ilişki konusunda güzel ve şaşırtıcı teklifler alacaksınız. Buna anlam veremeyeceksiniz. Hiçbir şey için aceleci olmayın ve hayatı sindire sindire yaşayın faydasını sabır ile göreceksiniz.
 

Akrep Burcu: Karmakarışık bir gün, anlayabiliyorum sevgili Akrep burcu arkadaşlar. Belki uzun zamandır yaparım dediğiniz ve ertelediğiniz hobi işlerine yönelmenin tam zamanıdır. Kafanızı kurcalayan gereksiz ayrıntılardan uzaklaşma isteği ve hissini iliklerinize kadar hissedeceksiniz.
 

Yay Burcu: Bugün pozitif duygular ile uyandınız. Belki iş belki de aile ortamında bu güzel giden durumu yok etmeye çalışan insanları göreceksiniz ve akşama doğru tamamen elden ayaktan düşeceksiniz. Tavsiyem nedir mi dersiniz, herkesi dinlemeyin. Hatta duymayın…
 

Oğlak Burcu: Sağlık konusunda dikkatli olmanız gereken zamanlar. Özellikle soğuk algınlığı ve halsizlik can sıkabilir.
 

Kova Burcu: Aşk mı, aile sorunları mı, maddi konular mı? Aman hangi biri ile uğraşayım bıktım dediğinizi duyar gibiyim.
 

Balık Burcu: Sizin için sakin geçecek bir gün, ilk düşündüğünüzü yapın ve kafanızı gereksiz ayrıntılardan uzak tutun.