EĞİTİM
Giriş Tarihi : 09-05-2019 13:50   Güncelleme : 09-05-2019 15:43

2019 Dgs Kitap Önerileri Ve Dgs Hakkında tüm bilinmeyenler

2019 Dgs Kitap Önerileri Ve Dgs Hakkında tüm bilinmeyenler

Kuzey Akademi Yayınları

Konu anlatımlı kitapları ile en temelden başlamak isteyenler için çok uygun bir kitap. Özellikle DGS ye hazırlanan öğrencilerin kaynak sıkıntısı yaşadığı ve evde kendi kendine sınava hazırlanmak isteyen birçok öğrenci mevcut. Dolayısıyla DGS ye çalışmaya başlayan öğrencilerin mutlaka elinin altında bulunması gereken bir kitaptır.

Kuzey Akademi Yayınları 3333 DGS Soru Bankası Kitabı

Her seviyeden öğrenciye hitap eden kuzey akademi yayınları 3333 DGS soru bankası kitabı sınava girilmeden önce mutlaka çözülmesi gereken bir kitaptır. Sınava en yakın soru tarzlarını içeriyor. Böylelikle öğrenciler gerçek sınavda soruları daha rahat çözme imkanı buluyor. Yeni başlayan öğrenciler zorluk çekmeden bu soruları çözebilirler. Takıldıkları soruların çözümlerini kitapta rahatlıkla bulabilirler.

Lider Yayıncılık DGS Konu Anlatımlı Modüler Set

Farklı soru tarzlarını görmek öğrenci için her zaman bir fırsattır. Bu fırsattan yararlanmak için önerebileceğim diğer bir güzel olan kitap da lider yayıncılık DGS konu anlatımlı kitabıdır. Sınava hazırlanan her adayın yanında bulunması gereken ve her temelden insana hitap eden bir kitaptır.

Pegem DGS Soru Bankası

Size önerebileceğim bir diğer güzel kitap pegemin DGS için soru bankası olan kitabı. DGS adaylarının farklı soru çeşitleri ve fazla soru çözmesi sınavın kaçınılmaz bir gerçeğidir. Bol soru çeşidi ile bu kitap tam sizlik.

Antrenmanlarla Matematik

Maalesef ki matematiğimizin zayıf olması bir gerçektir. Bu yüzden en temelden alan bu kitap sayesinde işlem hızınız artar ve konuları daha iyi kavrarsınız. Bu kitabı bitirmeniz sizin için çok yaralı olacaktır.