Bir Zamanlar Çukurova 33. Bölüm Fragman

Demir uyanır uyanmaz yatağında yatan Seher’i görür. Geceye dair hiçbir şey hatırlamayan Demir’in telaşına bir de görüldüklerini fark etmesi eklenir...

Bir Zamanlar Çukurova 33. Bölüm Fragman

Bir Zamanlar Çukurova

Demir uyanır uyanmaz yatağında yatan Seher’i görür. Geceye dair hiçbir şey hatırlamayan Demir’in telaşına bir de görüldüklerini fark etmesi eklenir. Konakta ise herkes bir birine girmiş, her şey allak bullak olmuştur. Fakat Demir ve Yılmaz aralarındaki gerginlik biraz dinmiş gibidir.

Ercüment ise Konak’taki herkese bulaşarak bela aramaktadır. Bir yandan Saniye’nin bir planı olduğunu kanıtlamaya çalışan Seher, diğer yandan ise kendini affettirmeye çalışan Zülayha telaş içindedir. Bağ evinde olanlar Hünkar’ı tedirgin eder. Bu olaylardan bir tek Seher mutludur. Ercüment ise Seher ve Gülten’e yakınlaşma planları yapar ve işin sonunda amacına da ulaşır.

Ercüment’in hain planlar peşinde olduğu aşikar idi. Fakat bu planlar su yüzüne çıkmak üzeredir. Demir muhtarın oğlunun düğününde Fekeli ve Hünkarı görür. Sadece o görmez tüm Çukurova buna şahit olur. Demir bu olanlara çok sinirlenir. Birde üzerine annesinin yanında Fekeli’yi görünce siniri daha da tepesine çıkar. Gülten’e aşk yolları gözükmektedir fakat önce bir musibet ile karşılaşacaktır. Bir Zamanlar Çukuova’nın 33. Bölüm fragmanına, yayınlandığı zaman sitemizden ulaşabilirsiniz.

Bir Zamanlar Çukurova 33. Bölüm Fragman Bir Zamanlar Çukurova 33. Bölüm Bir Zamanlar Çukurova Bir Zamanlar Çukurova yeni Bölüm
Haberi Yorumla
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Malatya'da zincirleme trafik kazası: 3 yaralı
Malatya'da zincirleme trafik kazası: 3 yaralı
Mağarada teröristlere ait 5 ton yaşam malzemesi bulundu
Mağarada teröristlere ait 5 ton yaşam malzemesi bulundu