izmir escort

Arka Sokaklar 518. Bölüm Fragmanı

Arka sokakların 517. Bölümünde Mesut, Canan Şahin’in evine düzenlenen saldırıda köşeye sıkışır. Rıza baba ve arkadaşları olabildiğince hızlı Mesut’un yardımına yetişirler...

Arka Sokaklar 518. Bölüm Fragmanı
Bu içerik 329 kez okundu.
Advert

Arka Sokaklar 518. Bölüm Fragmanı

Arka sokakların 517. Bölümünde Mesut, Canan Şahin’in evine düzenlenen saldırıda köşeye sıkışır. Rıza baba ve arkadaşları olabildiğince hızlı Mesut’un yardımına yetişirler. Evin içine sızmayı başaran Firaz ve yanındakiler Canın’ın kızını tehlikeye atmaktadırlar.

Firaz kararlı bir biçimde hedefine doğru ilerler. Salih’in nişanlısını rehin alan Firaz, Salih’i avucunun içine almıştır. Bu sayede Salih Mesut’un arabasını bozup onların yılda kalmasını sağlar.

Yeni bölümde Mesut ölüme bir hayli yaklaşmıştır. Fakat onu kurtaran ekibi ile birlikte güzel bir eğlence organize ederler. Mangal başında eğlenen Mesut herkese neşe saçar ve herkesin morali düzelir.

Bu sırada Rıza babanın arkadaşının kızı uyuşturucudan ölmüştür. Rıza baba ekibi ile birlikte bu olay ile yakından ilgilenir. Kızın ölümünü aydınlatmak için herkes elinden geleni fazlası ile yapar.

Bu sırada mesut yine beladan kurtulmaz. Bir şekilde yine bela onu bulur. Ceren’e zarar vermek isteyenler ile yakın temasta bulunan Mesut’u, olaydan daha önce haberi olan ekip arkadaşları kurtarmaya çalışır.

 

Arka Sokaklar 518. Bölüm Fragmanı Arka Sokaklar Arka Sokaklar yeni bölüm Arka sokaklar son bölüm
Haberi Yorumla
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
"Benim işim gol atmak"
Üniversiteli öğrencilerden Barış Pınarı Harekatı'na destek
Üniversiteli öğrencilerden Barış Pınarı Harekatı'na destek