Magazin
Giriş Tarihi : 14-05-2019 00:50   Güncelleme : 14-05-2019 00:50

Hercai 10. Bölüm Fragmanı

Melike’nin köyüne giden Reyyanın tek isteği yaşadığı sıkıntılı durumlardan bir nebze olsun uzaklaşıp nefes alabilmek ve en doğru düşünceleri karara dökebilmektir...

Hercai 10. Bölüm Fragmanı

Hercai 10. Bölüm Fragmanı

Melike’nin köyüne giden Reyyanın tek isteği yaşadığı sıkıntılı durumlardan bir nebze olsun uzaklaşıp nefes alabilmek ve en doğru düşünceleri karara dökebilmektir. Fakat Miran, Reyyan’ı yine rahat bırakmayıp oraya da gelir.

Azat Reyyan’ın gidişi ile fena halde yıkılır. Fakat davasının peşini bırakacağı da yoktur. Miran ise Reyyan’In güvenini yeniden kendinde toplamak için elinden geleni yapar. Fakat hesaplaşma daha bitmemiştir.

Azat ise Reyyan’ın ona gelen sözlerine inanmak istemez ve kendi ağzından duymak ister. Anında hamle yapıp Reyyan’ın yoluna koyulur.

Yaren ise düşmanı ile anlaşma sağlamış herkesin arkasından iş çevirmektedir. Fakat planları umduğu gibi gitmez ve babasına yakalanır. Bu durum Yaren için büyük sürpriz olur. Yaren’in babası Cihan’ın artık sabrı tükenmiştir. Geri dönüşü olmayan bir yola girmeye kara verir.

Dizinin Çekildiği mekan ise tarihi bir mekandır. Yıllar önce Süryani bir ailenin elinde olan evin sahibi yaşamını yitirdiğinde ev devlete bağışlanır. Mardin’in Midyat ilçesinde bulunan bu tarihi konakta daha önce de Sıla dizisi çekilmiştir. Bu yüzden konağın adı sıla konağı olarak kalmıştır.