Bir Aile Hikayesi 11. Bölüm Fragmanı

Erdem bir sebepten hastaneye yatıyor. Erdem’in beyin kanaması geçirdiğine dair şüpheler var. Ceylan (Erdem’in eski eşi) hastanede Beste ile beraber görülüyor...

Bir Aile Hikayesi 11. Bölüm Fragmanı

Bir Aile Hikayesi 11. Bölüm

 

Dizinin Genel Konusu

Hayatının belki de dönüm noktalarını yaşan dört insan ve bu dört insanın dördünde otuz beşinci yaş günüdür.

Cem ve Reyhan üçüz çocuk beklemektedirler. Doğum risklidir fakat onların umutları iyi yöndedir. Hayat ise onlar gibi düşünmez.

Berk ise yıllardır oyunculuğun hayalini kurmaktadır. Bir firmanın reklamlarında oynayarak geçinen Berk’e bir filmden teklif gelir fakat yapımcı ile anlaşamaz. Berk büyük bir ikilemde kalmıştır. Ya reklam filmlerine devam edecektir ya da bedelini ödeyeceği diğer yolu seçecektir.

Mahur biyolojik babasını bilmemekte ve yıllardır onu aramaktadır. Doğum gününde babası ile tanışır fakat bu tanışma ona iyi gelmeyecektir.

Beste yıllardır kilo problemi yaşamaktadır ve zayıflamak istiyordur. Doğum gününde motive olup kilo verme konusunda kesin kararlar alır. Vazgeçmeye niyeti yoktur fakat aşk onu bulur.

Bu beş insanın hikayesidir dizi.

Yeni Bölümde Neler Oluyor?

Erdem bir sebepten hastaneye yatıyor. Erdem’in beyin kanaması geçirdiğine dair şüpheler var. Ceylan (Erdem’in eski eşi) hastanede Beste ile beraber görülüyor.

Bir Aile Hikayesi 11. Bölüm Fragmanı Bir Aile Hikayesi 11. Bölüm Bir Aile Hikayesi Son Bölüm Bir Aile Hikayesi
Haberi Yorumla
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Malatya'da zincirleme trafik kazası: 3 yaralı
Malatya'da zincirleme trafik kazası: 3 yaralı
Mağarada teröristlere ait 5 ton yaşam malzemesi bulundu
Mağarada teröristlere ait 5 ton yaşam malzemesi bulundu