izmir escort

Çukur 33. Bölüm Fragmanı

Yamaç ve Cumali’nin aralarında geçen tartışma Çukur dizisinin 32. bölümünde gerilimi biraz daha yükseltmiş oldu...

Çukur 33. Bölüm Fragmanı
Bu içerik 302 kez okundu.
Advert

Çukur 33. Bölüm Fragmanı

Yamaç ve Cumali’nin aralarında geçen tartışma Çukur dizisinin 32. bölümünde gerilimi biraz daha yükseltmiş oldu. Fakat İdris Koçavalı, bütün oğullarının birbirleri ile değil düşmanlarına karşı, omuz omuza, tek yürek olarak savaşmaları için önemli bir hamle yapıyor.

13 Mayıs 2019 tarihinde yayınlanan Çukur dizisinin son bölümünde Azer Kurtuluş’u yeni düşman edinen Koçavalılar, birbirleri ile hesaplaşma yoluna daha önce kaybettiklerini sorarak gidiyor. Fakat İdris Koçavalı’nın çocuklarını ayırmaya niyeti yoktur ve gecikmeden hamlesini yapar.

Cumali ile Damla, Uluç’un ihanetinin öğrenilmesi üzerini büyük bir çıkmaz içinde birbirleri ile olabildiğinde yakınlaşıyorlar. Yücel ise Azer’i ziyaret ederek büyük bir hamle yapıyor. Niyeti ise her zamankinden daha sağlam bir darbe ile Koçavlılar’ı tamamen yok etmek. Çukur dizisinde tansiyon giderek yükseliyor.  Çukur dizisinin 33. Bölümünün fragmanı henüz yayınlanmadı fakat yayınlandığı zaman sitemizden izleyebilirsiniz.

Azer Kurtuluş karakterini canlandıran Cihangir Ceylan, daha önce Adana gettolarını anlatan Sıfır Bir dizisinde canlandırdığı Cio karakteri ile tanınıyor. Eski dizisinden diğer başrol oyuncuları ile aralarında çıkan tartışma sebebiyle ayrıldığı söyleniyor.

Çukur 33. Bölüm Fragmanı Çukur 33. Bölüm Çukur Son Bölüm Çukur
Haberi Yorumla
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
"Benim işim gol atmak"
Üniversiteli öğrencilerden Barış Pınarı Harekatı'na destek
Üniversiteli öğrencilerden Barış Pınarı Harekatı'na destek