Vatan Bilgisayar OdeaBank Kredisi ile Telefon Almak

Vatan Bilgisayar OdeaBank Kredisi ile Telefon Almak

Vatan Bilgisayar OdeaBank Kredisi ile Telefon Almak

Vatan bilgisayrdan dilediğiniz cep telefonuna Odeabank sayesinde ahip olabilirsiniz. Odeabank sunuş olduğu kredi ile sadece cep telefonu değil, Vatan bilgisayardan tüm elektronik aletlere uygun kredi ile sahip olmanız mümkünüdür. Detaylar için yazımızı okumaya devam ediniz.

Teknolojinin hızla büyümesi ile sürekli yeni ve farklı model cep telefonların çıkmasının yanında, tüketicilerin en iyi telefon benim olması anlayışıyla hareket etmesi üzerine bankalar her geçen gün yeni bir kredi kampanyası hizmete sunmaktadır. Yazımızın asıl yazılım amacı tüketicilerin sürekli olarak Vatan Bilgisayardan Odeabank kredisi ile telefon nasıl alınır? Sorularına karşılık yazmış bulunmaktayız. Tüketicilerin cep telefonu alırken kredi kartı taksit sınırlaması yüzünden tüketicilerin kredi kullanmak istemelerinin asıl nedeni ise 12 taksit imkanından faydalanmak istemeleridir.

Hayatında bekli de ilk defa dokunmatik bir cep telefonu sahip olacak ya da eski telefonundan bıktı bunun için çok sevdiği bir modelin yeni çıkardığı bir telefonu almak istiyor. Bunun için en uygun mobil sex bulacağı yer Vatan bilgisayardır. Bununla beraber en uygun imkanı da sunacak banka Odeabanktır. Yani cep telefonu almak isteyen tüketicilere Odeabank’ın kredisi ve uygun fiyatta cep telefonu alacak olanlara da Vatan bilgisayar seçmeleri doğru bir adım olacaktır.

Cep Telefonu Almak İçin Gereken Şartlar

Vatan Bilgisayardan Odeabank kredisi ile telefon almak isteyen müşterilere %3 faiz oranıyla 12 ay taksit imkanı sağlıyor. Örneğin, vatan bilgisayardan 1.000 TL bir telefon almak isteyen müşteri, Odeabank kredisiyle bunu sadece %3’lük faiz oranıyla beraber ödeyeceği toplam tutar 1.039,00 olacaktır. 12 aylık taksit imkanı da sağlandığı için müşterinin aylık ödeyeceği tutar ise 86.60 olacaktır. Türkiye geneline tüm Vatan Bilgisayar mağazalarında geçerli olan bu kampanya hala devam etmektedir.

Odeabank Cep Telefonu Kredisi ile Taksitli Ürün Almak – Vatan Bilgisayar

Cep telefonunuzu belirledikten sonra, VATAN yazıp boşluk bırakarak T.C. numaranızı da ekledikten sonra 8444’e kısa mesaj gönderiniz. Mesajın ardından Odeabank tarafından aranacaksınız, kredi işlem ve koşulları için sizi banka şubesine davet edeceklerdir. Daha sonra beğendiğiniz cep telefonuna sahip olacaksınız.

Odeabank’ın sunduğu kredi sadece cep telefonu için geçerli değildir. Aynı zamanda Vatan Bilgisayardan dilediğiniz her elektronik alet için kredi imkanından faydalanabilirsiniz. Daha fazla bilgi almak için Odeabank ve Vatan Bilgisayarı arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

Vatan Bilgisayar OdeaBank Kredisi ile Telefon Almak Kredi ile Telefon Almak Ekonomi
Haberi Yorumla
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Traktör ile pikap çarpıştı: 3 yaralı
Traktör ile pikap çarpıştı: 3 yaralı
Malatya'da yangın
Malatya'da yangın