SELÜLİTLERE SON

Selülitlerle evde kolaylıkla baş etme yöntemlerini hızlıca uygulayabilirsiniz.

SELÜLİTLERE SON
Bu içerik 257 kez okundu.

Selülitlere Kesin Çözüm Olan Bitkisel Yağlar
  Bitkisel yağ özleri, cilt tarafından kolayca emilir ve deriye nüfuz ederler. Bu yağlar metabolizmayı ve dolaşımı uyarır, vücutta biriken toksinlerin atılmasını kolaylaştırır, insana zindelik verir. Bölgesel zayıflama ve selülit sorunları için hazırlanan karışımlar, kan dolaşımını hızlandırarak, yağların parçalanmasına yardımcı olurlar. Parçalanan yağlar, idrarla vücuttan atılır. Bu yağlar aynı zamanda cildimizi besler ve sıkılaştırır.

Yeşil Çay 
Yeşil çay, anti-inflamatuar özelliği ile bilinen bir bitkisel çaydır. Aynı zamanda yap ve kilo kaybına yardımcı olur. Düzenli olarak yeşil çay tüketildiğinde selülit bölgesindeki yağları kırar ve selülitlerin azalmasına yardımcı olur.Bunun dışında yeşil çay tepbromin denen bir madde içerir. Bu madde cildin nemlenmesini ve dolayısıyla selülitlerin azalmasını sağlar.
Hindistan Cevizi Yağı
Selülit için özellikle Hindistan cevizi yağını tercih edin. Hindistan cevizi yağını biraz limon suyu ile karıştırarak, kalça, bacak ve selülit bulunan diğer bölgelere masaj yaparak sürün. En az altı hafta her gün bu uygulamayı yaparsanız inanılmaz sonuçları gözlerinizle görebilirsiniz.
Portakal Yağı
Kan dolaşımını iyileştirir. Bir çorba kaşığı zeytinyağına beş damla portakal yağı ilave edilir. Etkilenen bölge yağların karışımı ile masaj yapar şekilde ovulur. Birkaç hafta boyunca her gün tekrarlanabilir. Yalnız bu karışımı sürdükten sonra en az bir saat sürdüğünüz bölgenin güneşe maruz kalmasından kaçının.

Zeytinyağı ve Ardıç Yağı
Bir fincanın 1/4’üne zeytinyağı koyun. Üzerine 10-15 damla ardıç yağı ekleyip karıştırın. Bu karışımı etkilenen bölgeye 10 dakika boyunca masaj yaparak sürün. Zamanla cildinizin daha yumuşak ve sıkı olduğunu fark edeceksiniz.
  Limon Yağı
Limon birçok alanda antioksidan olarak kullanılıyor. İçeriğinde yer alan asitler ve mineraller selülitlerin yakılması konusunda yardımcı olur. Yalnız kurutucu etkiye de sahip olan limon yağı içerisinde zeytinyağı ilave edilerek kullanılırsa kuruma etkisini ortadan kaldırabilirsiniz. Selülitlerin azalması için haftada 2-3 kere kullanın.

Haberi Yorumla
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Malatya'dan İdlib'e 4 tır insani yardım malzemesi gönderildi
Malatya'dan İdlib'e 4 tır insani yardım malzemesi gönderildi
Otomobildeki uyuşturucuyu
Otomobildeki uyuşturucuyu "Nina" buldu