EĞİTİM
Giriş Tarihi : 20-06-2019 08:07   Güncelleme : 20-06-2019 08:07

Bakırköy İngilizce Kurslarında Avantajlarımız

Bakırköy İngilizce Kurslarında Avantajlarımız

Bakırköy İngilizce Kurslarında Avantajlarımız

 

 

Tüm yaş gruplarına özel olarak sunduğumuz Türk - Amerikan Derneği ortak çalışmalarımızın bir ürünüdür. Kadromuzda hem Türk hem de yabancı eğitmenler bulunuyor. Eğitim hakkında ön bilgi almak için bizimle internet ve telefon üzerinden irtibata geçebilirsiniz.

 

 İngilizce Kurslarında Sunduğumuz Eğitimler

 

 Sunduğumuz eğitimlerde alt başlıklar halinde ele aldığımız birçok ders bulunuyor. Temel ders konuları dışında Reading, Listenin ve Writing gibi birçok farklı alanda öğrencilerin dil yetilerini üst seviyelere çıkaracak alt derslerimiz de mevcuttur. Hangi konuda eksiğiniz varsa o alanda daha fazla eğitim alabilir ve bunun için bizi tercih edebilirsiniz. Ders saatleri konusunda da yardımcı oluyoruz. Sabah ve öğlen saatleri dışında çalışanlar için akşam saatlerinde verdiğimiz dersler de mevcuttur.

 

 Kurslarımızda Seviye Seçenekleri

 

 Tüm öğrencilere başlangıç seviyesinde eğitim veriyoruz. Bunun dışında ön orta ve orta seviyelerde verdiğimiz eğitimler de bulunuyor. Son seçenekler arasında ileri seviye yer almaktadır. Bize başvuran kursiyerler hangi seviyede olduklarına karar verdikten sonra tercihlerini bu doğrultuda yapabilir.

 

 İngilizce Kurslarında Sunduğumuz Avantajlar

 

 Türk Amerikan Derneği yabancı dil kursu Bakırköy olarak sizlere en doğru ve hızlı eğitimi veriyoruz. Kadromuzda bulunan eğitmenlerin tamamı alanında uzman ve deneyimli öğretmenlerdir. Dersler esnasında verdiğimiz kitapçıkların tamamı ücrete dahildir. Kurslardan sonra evlerde dilediğiniz kadar pratik yapabilir ve dil yetinizi kısa bir süre içerisinde ileri noktalara taşıyabilirsiniz. Eğitmenler kişiye özel eğitimler vererek gelişimlerini yakından takip etmektedir. Ders tekrarları ile birlikte öğrenilmeyen bir konu kalmayıncaya kadar üzerinden geçilmektedir.

 

 Öğrenme garantisi sunan kurslarımız bu zamana kadar binlerce kişiye İngilizce öğretti. Kursların sonunda aldığınız sertifikanın hem Türkiye'de hem de yurt dışında geçerliliği bulunmaktadır. Bizden temin ettiğiniz sertifikaları öz geçmişinize ekleyebilir ve iş bulma aşamasında faydalanabilirsiniz. Akıcı bir şekilde İngilizce öğreten kurslarımızın sonunda tarihi önceden belirlenmiş sınava giriyorsunuz. Bu sınavı başarıyla tamamlayan herkese sertifika veriyoruz. İngilizce seviye tespit sınavı da sunduğumuz bir diğer hizmettir.

 

 Kayıt Seçeneklerimiz

 

 Kayıt olmak için ön kayıt başvuru formunu online alanlardan doldurabilirsiniz. Burada sizden talep ettiğimiz bilgiler arasında kimlik ve iletişim bilgileri yer almaktadır. En geç bir gün içerisinde sizlere geri dönüş yapmaktayız. İsteyenler Bakırköy'de bulunan şubemize gelerek kayıt işlemlerini burada da halledebilir. Ders günlerini ve saatlerini siz seçebilirsiniz.

 

 Fiyatlarımız

 

 Nitelikli eğitimlerimiz dışında son derece uygun olan fiyatlarımızla da sizlere hizmet ediyoruz. Yüzde kırka varan indirimlerle tamamen profesyonel olan İngilizce kurslarımızdan en uygun fiyatlarla faydalanabilirsiniz.