GÜZELLİK
Giriş Tarihi : 21-06-2019 17:03   Güncelleme : 21-06-2019 17:03

Dermapen Mucizesiyle Cildinizi Gençleştirebilirsiniz

Dermapen Mucizesini Keşfedin

Dermapen Mucizesiyle Cildinizi Gençleştirebilirsiniz

Gençlik Kalemi (Dermapen) Nedir?
 
  Dermapen uygulaması; yaş kaç olursa olsun cildi genç, bakımlı ve canlı göstermek isteyen herkesin tercih edebileceği bir cilt bakım yöntemidir.Ciltte kontrollü bir biçimde tahribat yaratma prensibine dayanılarak üretilen dermapen tedavi sistemi Amerika da son zamanların en iyi cilt gençleştirme sistemi seçilmiştir. Dermapen otomatik ve titreşimli iğneleme tekniği sayesinde ağrı oluşumunu azaltırken, ürünlerin emilim miktarını arttırarak tedavi etkinliğini fazlalaştırır.
Dermapen uygulama öncesinde ciltteki makyaj artıkları iyice temizlenir ve cilt iyice dezenfekte edilir. Dermapen uygulanacak bölgeye saf hyaluronik asid uygulanmaktadır. Dermapen cihazının cilde dik olarak hızla girip çıkan ultra ince mikro iğneleri  sayesinde deri yüzeyinde gözle görülmeyen binlerce kanallar açılması sağlanır.Açılan mikro kanallar ve iğne darbeleri cildin iyileşme mekanizmalarını tetikler. İşlemden sonra yatıştırıcı bir nem maskesi kişiye uygulanır. Dermapen işlemi yaklaşık olarak 30  dakika sürer bu süre boyunca cildin sıkılığı, elastikiyeti için vazgeçilmez olan kollajen ve elastin sentezini sağlar ve kan dolaşımının arttırır.
   
Dermapenin Etkileri Nelerdir?

1. Etki: Mikro iğneleme işlemi sırasında cilde uygulanan özel formüllerin mezoterapi benzeri bir teknikle cilt altına kolayca iletilmesidir. Bu yol ile yüksek miktarda aktif bileşen cildin alt katmanlarına ulaşarak cildi canlandırır ve yeniden yapılandırır.

2. Etki: Mikro İğneleme sırasında cildin bağışıklık sistemi, durumu kontrol etmek adına savunmaya geçer. Bu savunma sonucu cilt hücreleri sağlıklı ve hızlı bir şekilde çoğalmaya başlar. Bu şekilde yeniden yapılanan ciltte doğal anti aging gelişim sağlanmış olur.

Nerelerde Kullanılır?
 
* Akne izlerinin giderilmesinde (hafif-orta-derin-çok derin)
* Lekelerin giderilmesinde
* Hafif ve derin kırışıklıkların görünümünün azaltılmasında
* Geniş gözenekli deride gözeneklerin sıkıştırılmasında
* Cilt çatlaklarının hafifletilmesinde
* Saç dökülmesinin azaltılmasında
* Yanıklardan sonra oluşan skarların hafifletilmesinde
* Selülitlerin görünümünün  azaltılmasında 
* Morlukları gidermede
* Kırışıklıkları yok etmede 
* Ödem azaltmada