izmir escort

Türkiye de bim marketle başlayan büyük marketlerin açılması hız kesmeden devam ediyor.

Türkiye de bim marketle başlayan büyük marketlerin açılması hız kesmeden devam ediyor.
Bu içerik 315 kez okundu.
Advert

Türkiye de bim marketle başlayan büyük marketlerin açılması hız kesmeden devam ediyor. Peki, Türkiye genelinde şu anda en büyük marketler hangileri ve bu market şubeleri hangi günler içinde aktüel ürün broşürleri yayınlayarak önceden tüketicileri bilgilendiriyor? Bu yazıda tüm detaylar aktarılacak.

1994 yılında açılan bim şu anda Türkiye genelinde en fazla şubesi bulunan ikinci market unvanını halen sürdürüyor. Fakat kazanç ve müşteri memnuniyetine baktığımızda diğer market zincirlerini geride bıraktığını söyleyebiliriz. Bim halen Cuma günü ile hafta içi Salı günü aktüel ürünler yayınlayarak tüketicileri bilgilendirmekte. A101 market zincirleri ise bim marketin ardından Türkiye genelinde şube sayısı bakımından birinci açılış tarihi itibari ile ikinci market olduğunu gözlemliyoruz. Yine bu markette hafta içi Perşembe günü ve hafta sonu cumartesi günü aktüel ürünler kataloğu yayınlamakta. Türkiye’de yer alan üçüncü en büyük market olan şokmarketler zinciri en son açılan ve üçüncü büyük market olma unvanını halen korumakta.

Aktüel ürünler büyük market zincirleri tarafından belirli aralıklarla yayınlanmasına karşın bu aktüel ürünleri çok daha önceden ulaşıp tüketicileri bilgilendiren sitelerde bulunmakta. Bu sitelerin içerisinde 2 yıl gibi hizmet eden aktuel20.com üzerinde bim,a101 ve şok aktüel ürün broşürlerini her hafta düzenli şekilde yayınlamakta. Eğer sizde aktüel ürünler broşürlerini market zincirlerinden çok daha önceden ulaşmak ve yeni gelecek aktüel ürünler hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız takıp etmenizi kesinlikle öneriyoruz. Şu anda en güncel olan ve bimde haftaya gelen ürünlerdetaylarına hemen aşağdakı görsele tıklayarak erişebilirsiniz.

Haberi Yorumla
Kalan karakter sayısı : 500
Selami     0000-00-00 Balık oltası getirsin bim market haftaya
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
"Benim işim gol atmak"
Üniversiteli öğrencilerden Barış Pınarı Harekatı'na destek
Üniversiteli öğrencilerden Barış Pınarı Harekatı'na destek