SPOR
Giriş Tarihi : 11-07-2019 20:37   Güncelleme : 11-07-2019 20:37

Hızlı Bakım ve Onarım dell servis,

Ülkemizde faaliyet gösteren teknolojik şirketler arasında yer alan Dell, sunduğu yetkili servis hizmetleri ile bir çok kişi tarafından tercih edilmektedir

Hızlı Bakım ve Onarım  dell servis,

 

Ülkemizde faaliyet gösteren teknolojik şirketler arasında yer alan Dell, sunduğu yetkili servis hizmetleri ile bir çok kişi tarafından tercih edilmektedir. Hızlı ve güvenilir bir hizmet sunan dell servis, bugüne kadar neredeyse her müşterisini memnun etmiştir ve etmeye de devam etmektedir. Siz de dell marka bir cihaza sahip iseniz, ve kullanım süresi boyunca herhangi bir teknik veya yazılımsal sorun ile karşılaşmış iseniz, dell yetkili servisine başvurabilirsiniz. Hızlı onarım ve tamir işlemleri ile size en iyi hizmeti veren dell yetkili servisleri, Türkiye'nin bir çok yerinde bulunmaktadır. Yetkili servisin İnternet adresi olan www.dellservisiturkiye.com adresine giderek kendinize en yakın yetkili servisi bulabilirsiniz.

Yıllardır Değişmeyen Üstün Hizmet

Kurulduğu ilk yıldan beri üstün teknik destek ve hizmet veren dell, bugüne kadar bir çok müşterisine destek olmuştur. Sunmuş olduğu kaliteli ve hızlı hizmetler ile bir çok dell müşterisinin ilgi odağı olan ve uğrak noktası olan dell yetkili servisleri, her türlü cihazınızın tamir/onarım ve bakımını yapabilmektedir.

Eğer sizinde dell marka cihazınıza bir arıza ya da bir problem var ise, kendinize en yakın dell teknik servisine başvurabilirsiniz.

Orijinal Yedek Parça Temini

Sundukları dell latop yedek parçaları ve dell notebook yedek parçaları ile bir çok dell bilgisayar için yedek parça sağlayan ve bunları hızlı şekilde temin eden yetkili servis, sunmuş oldukları ürünlerin orijinal olduğunun arkasına duruyor. Tamamen orijinal ürünler sunan servis, sunduğu ürünlerin cihazınıza monte edilmesinin ardından garanti hizmetinin de devam etmesini sağlıyor. Bu sayede tamir veya bakım işlemine alınan laptop yada notebook'unuz garanti dışı kalmıyor

7 Gün 24 Saat Destek

Satın olmuş olduğunuz dell marka laptop, notebook, ev aletleri ve diğer bir çok cihaz için teknik hizmetin yanı sıra, haftanın 7 günü 24 saati canlı destek de sunan dell yetkili servis, müşterilerin, memnun etmek için her türlü seçeneği sunmuş durumda. Bir çok farklı hizmeti tek çatı altında veren ve bu hizmetleri mümkün olan en kısa sürede gerçekleştiren dell ile, cihaz satın alırken gözünüz arkada kalmayacak.

 

 

 

"""2. anahtar kelime hatalı"" :)