TEKNOLOJİ
Giriş Tarihi : 11-07-2019 22:29   Güncelleme : 11-07-2019 22:29

Garantili servis hizmetleri

Garantili servis hizmetleri

Garantili servis hizmetleri

 

Hp markası Türkiye'de en çok kullanıcısı olan elektronik cihazların başında gelir. Firma için Ülkemiz iyi bir pazar olduğu için müşteri memnuniyeti de öncelikli amaçları arasında yer alır. Bu kapsamda ülkemizde yaygın servis ağı bulunan hp markasının ülkemizde tercih edilirliği artmıştır. Firma hp servis olarak günün her saati çağrı merkezi aracılığı ile müşterilerinin sorunlarını giderir. Firmada hp markasının tüm cihazlarının bakım ve onarım işlemleri özenle yapılır. Firma güvenilir bir firma olup yaptığı her türlü işlemi kayıt altına alır. Sizde garantili servis hizmetlerinden yararlanmak istiyorsanız firma ile iletişime geçiniz.

Servis hizmeti nasıl alınır?

Hp marka cihazınız çalışmıyor mu? Yapacağınız işlem çok kolay. Hp yetkili servis olarak firmanın çağrı merkezini aramaktır. Akabinde firma tarafından anlaşmalı kargosu ile cihazınız adresinizden alınır ve arızalı parça tespit edilir. Arıza tespiti sonrası firma yetkilileri sizli arayarak ürün hakkında bilgi verir. Müşteri onayı alınmadan cihazlara her hangi bir işlem yapılmaz. Firma müşterilerinin düşünceleri doğrultusunda hizmet verir. Tecrübeli teknik kadrosu ile ulaşılabilirliği son derece kolay olan firma arızaları giderilen cihazları müşterilere ulaştırılmak üzere kargoya verir. Ürünle beraber ürüne yapılan işlemler hakkında tutulan belgeler de müşterilere gönderilir.

Yedek parça hizmetleri

Firmanın hp orjinal yedek parça stoğu oldukça geniş olup hangi model olursa olsun cihazlarınıza firma tarafından orjinal parçalar takılır. Özellikle diz üstü bilgisayarların çalışma aksamının devamlılığı için hp laptop servis firması tüm parçalarda orjinal ürün tercih eder. Değişen parçalar firma yetkilileri tarafından müşteriye gönderilir. Bu sırada ürünün doğru kullanımı hakkında da müşteriye danışmanlık hizmeti verilir. Firmada yapılan tüm tamir ve bakım işlemleri garantili olup yinelenen arızalar için firma ile iletişime geçiniz.

Servis hizmetleri ücretli midir?

Garanti kapsamında ki cihazların her türlü tamir ve bakım işlemlerinden ücret alınmaz. Çünkü henüz firma bu ücretleri karşılar. Ancak garantisi bitmiş cihazlarda arıza açan parçaya göre ücret belirlenir. Bunun içinde firmaya arıza bildirmeniz ve yetkili kişilerden ücret hakkında bilgi almanız gerekir. Firma ile iletişime geçmek için www.hpservisturkey.com adresini ziyaret ediniz.